Yapı Kredi, son dönemlerin en popüler şubesiz bankacılık ürünlerinden olan Nuvo üyelerine özel bir kampanya düzenledi.

Nuvo'dan Fatura Talimatlarına 50 TL Puan

Şubeye ihtiyaç duymadan tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebildiğiniz bir platform olan Nuvo aboneleri kazançlı çıkmaya devam ediyor.

Nuvo Fatura Talimatı Kampanyası’na 1 Aralık 2015 ile 10 Ocak 2016 tarihleri arasında katılan herkes vereceği her otomatik fatura ödeme talimatı başına 10 TL, toplamda ise maksimum 50 TL değerinde puan kazanacak.

Nuvo’nun 50 TL’lik puan fırsatını kaçırmamak için telefonunuzdan TALIMAT yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli kimlik numarasını yazarak 4470’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Otomatik fatura ödeme talimatlarınızı Nuvo Mobil Bankacılık ya da İnternet Bankacılığı üzerinden verebilirsiniz. Fatura ödemelerinizde ister kredi kartı isteseniz de vadesiz hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Sadece faturalarınız değil HGS talimatlarınızda kampanya kapsamındadır.

Talimat verdiğiniz her faturadan kazanacağınız 10 TL değerindeki puanın hesabınıza yüklenmesi için 1 Aralık 2015 ile 10 Şubat 2016 tarihleri arasında en az bir fatura ödemesi yapılması gerekmektedir.

Ayrıca, otomatik ödeme talimatının 30 Nisan 2016 tarihine kadar da iptal edilmemesi şartı da bulunuyor. 

Bu dönemler içerisinde bir fatura ödemesi gerçekleştiği takdirde kazandığınız 10 TL puan 15 Şubat 2016 tarihinde kredi kartı ya da hesap kartınıza tanımlanacak.

Fatura talimatlarınızı verirken ödül kazanabilmeniz için son 3 ay içerisinde otomatik ödeme talimatı iptal edilmemiş olduğuna emin olmalısınız. Aksi halde 10 TL puan hakkı iddia edemezsiniz.

KAMPANYA LİNKİ:
http://goo.gl/GiMR2l

KAMPANYA TARİHLERİ:
1 Aralık 2015 ile 10 Ocak 2016 tarihleri arasında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir