Türkiye’de lider online alışveriş portallarından birisi olan Morhipo, müşterilerine çekilişsiz kurasız Avrupa seyahati kazandırıyor.

Morhipo, 9 Aralık 2015 saat 00:01 ile 31 Aralık 2015 saat 23:59 tarihleri arasında www.morhipo.com ya da Morhipo uygulamaları üzerinden 500 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm müşterilerini Avrupa’ya uçuruyor.

Kazanılacak olan seyahat Ankara, İstanbul ve İzmir havalimanlarından Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma ve Viyana varış noktalarından birine, ekonomi sınıfında gidiş – dönüş uçuş biletini içermektedir.

Alışverişi Morhipo uygulaması veya site üzerinden yapan müşterilere 9 Şubat 2016 tarihinden sonra push mesaj, mail veya kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacak.

Müşteriler, kendilerine gelen bilgilendirme mesajındaki MHXXXXX formatlı sipariş numarası ile 9 Şubat 2016 – 9 Mart 2016 tarihleri arasında www.morhipodanavrupaya.com adresine girip rezervasyon yaptırıyor.

Rezervasyonu yaptırırken tüm aşamaları dikkatli bir şekilde tamamlayarak ilerlemeniz gerekiyor. İlgili siteye girdikten sonra karşınıza çıkarak olan rezervasyon formunda kampanya dahilindeki 3 farklı güzergah için farklı tarihlerde (tarihler arasında en az ikişer hafta olmak kaydıyla) birer gidiş dönüş uçuş tarihi planlamanız gerekiyor.

Dönüş bileti için en son tarih 30 Kasım 2016’yı geçememesi gerekmektedir.

Bu koşullarla tamamlayıp çıktısını aldığınız imzalanmış rezervasyon formunu ve en az 500 liralık alışverişinizin faturasının aslını 9 Şubat – 9 Mart tarihleri arasında BA Life Pazarlama Organizasyon Ltd. Şti, Veko Giz Plaza, Maslak Mah. Meydan Sk. No:3/29 Sarıyer-İstanbul adresindeki kampanya düzenleyicisine ulaştırmak zorundadır.

Kampanyada seyahatler sırasında oluşacak olan tüm vergi ve harçlar müşteriye aittir. Bu harç ve vergi ödemeleri için bir kredi kartı bilginin de kampanyaya katılırken belirtilmesi zorunludur.

Kampanya düzenleyicisi firma, kendisine ulaştırılan rezervasyon formlarının sahiplerine telefon veya mail yoluyla 10 iş günü içerisinde tüm katılımcılara bilet tekliflerini iletecek. Teklifi alan tüm katılımcılar 24 ile 48 saat arasında bu teklifi telefon veya mail yoluyla dönüş yaparak kabul etmek veya reddetmek ile yükümlüdür. Reddeden katılımcılara ikinci bir teklif yapılmayacak ve seyahat hakkını kaybedecektir.

Teklifi kabul eden tüm katılımcılar ile bilet bilgileri detaylı olarak paylaşılacak.

KAMPANYA LİNKİ
http://www.morhipo.com/ucus-bilet-kampanya-avrupa/362/morhipo-ozel

KAMPANYA SÜRESİ:
9 Aralık 2015 saat 00:01 ile 31 Aralık 2015 saat 23:59 tarihleri arasında

2 yorum

  1. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  2. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir