Media Markt Nikon D300 Fotoğraf Makinesı Kampanyası

tarafından
25
Media Markt Nikon D300 Fotoğraf Makinesı Kampanyası

Türkiye’de ve dünyada lider perakende elektronik mağazalarından Media Markt, müşterilerini sevindirmeye devam ediyor.

Media Markt Nikon D300 Fotoğraf Makinası Kampanyası Müşterilerine her zaman farklı yaklaşımıyla onların özel olduklarını hissetirmeye çalışan elektronik mağazacılığının Alman devi Media Markt, 2015 yılına veda ettiğimiz şu günlerde yeni bir kampanya hazırladı.

Kampanyanın hedefinde ise bu kez fotoğraf meraklıları var. Fotoğraf çekmeyi hobi edinmiş, ya da fotoğraf çekmeye başlamak, kendisini geliştirmek için organize edilen kampanya ile en güzel fotoğrafları Media Markt müşterileri çekecek.

Media Markt ile www.onlinefotografokulu.com işbirliği ile hazırlanan kampanya 01 Aralık 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli.

Yukarıda belirtilen tarihler arasında Türkiye’deki 41 Media Markt mağazasından bir tanesine giderek, Nikon D3300 ve Nikon D5200 fotoğraf makinalarından bir tanesini satın alan müşterileri çok özel bir hediye bekliyor.

Müşterilerine her zamanki farklı hediyeler sunan  Media Markt, Nikon D3300 ve Nikon D5200 fotoğraf makinalarini satın alan herkese 150 lira değerinde www.onlinefotografokulu.com dan fotoğrafçılık eğitimi alma imkanı sunuyor.

Hediye eğitimler online olup www.onlinefotografokulu.com üzerinden verilecektir. Bu çok özel kampanyanın eğitici ise Nikon Türkiye’nin marka elçisi olan Altan Bal olacak.

Fotoğraf makinanızı satın aldıktan sonra eğitimlere katılabilmeniz için tek yapmanız gereken ise info@karacasulu.com adresine faturanız ile birlikte bir başvuru maili atmanız yeterli.

KAMPANY LİNKİ:
http://mmrkt.co/1OC9fwv

KAMPANYA TARİHLERİ:
01 Aralık 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında