Garanti Bankası, müşterilerini Garanti İnternet ve Cep Şubesi ile tanıştırmak için yeni bir kampanya hazırladı.

Garanti Bankası'ndan Arkadaşını Getirene 10 TL Kampanyası

‘Arkadaş arkadaşa bunu yapar’ sloganı ile başlatılan kampanyadan faydalanmak isteyen Garanti Bankası müşterilerinin tek yapması gereken, bir arkadaşını Garanti Bankası’nın internet ya da cep şubesine davet etmek. Ardından davetinizi kabul eden her arkadaşınız için 10’ar TL ödül kazanacaksınız. 

17 Aralık 2015 ve 25 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan her bir Garanti Bankası müşterisi dilediği kadar arkadaşını davet edebilir fakat en fazla 50 TL ödül kazanabilir. Öte yandan eğer arkadaşınız daveti kabul ederse tek kazanan da siz olmayacaksınız. Davetinizi kabul eden arkadaşınız da 10 TL ödülün sahibi olacak.

Arkadaşlarını davet etmek ise çok basit! Garanti Bankası İnternet ya da Cep Şubesi‘nde giriyorsunuz ve ayarlar sekmesinin altındaki arkadaşını davet bölümünden size özel oluşturulacak olan kodu alıyorsunuz. Aldığınız bu kodu Garanti Bankası müşterisi olup internet ve cep şubesini kullanmamış bir arkadaşınız ile paylaşarak, kazanmaya başlayabilirsiniz.

Davet alan müşterilerin ise, ödül kazanabilmesi için; arkadaşından kendisine gelen 8 haneli promosyon kodunu İnternet ve Cep Şubesi’nde  Ayarlar adımı altında “Promosyon Kodu Giriş” alanına girmesi gerekiyor.

Ödül, kazanılmasının üzerinden en fazla 5 gün içerisinde vadesiz hesabınıza yatırılacak.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/2015/aralik/arkadasinigetir_kampanyasi.page

KAMPANYA TARİHLERİ:
17 Aralık 2015 ve 25 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

1 Yorum

  1. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir