Onlarca özel lezzetini yıllardır damağımızla buluşturan Dr. Oetker, yeni yıla özel #YeniYılTabağı Instagram Yarışması ile takipçilerine sürpriz bir hediye kazandırıyor.

Dr. Oetker’in hazırladığı #YeniYılTabağı Instagram Yarışması, 8 Aralık 2015 saat 00:01 ile 8 Ocak 2016 saat 23:59 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Bu süper yatışmaya katılmak, marifetlerinizi sergilemek ve Dr Oetker hediye paketini kazanmak için ilk olarak Dr Oetker‘in Instagram sayfasını (https://www.instagram.com/droetkerturkiye) sayfasını takip etmeniz gerekiyor.

Daha sonra doğru mutfağa gidiyorsunuz ve marifetli ellerinizle yeni yıla özel düşündüğünüz en güzel lezzeti hazırlayıp bir tabağa alıyorsunuz. Bu eşsiz lezzet tabaktayken çektiğiniz kareyi #YeniYılTabağı etiketiyle Dr. Oetker’in Instagram sayfası ile paylaşıyorsunuz.

8 Aralık 2015 saat 00:01 ile 8 Ocak 2016 saat 23:59 tarihleri arasında, Dr Oetker Instagram sayfasına gelen tüm fotoğraflar içerisinden jüri tarafından en güzel 10 tabak seçilecek.

13 Ocak 2016 tarihinde kazanan 10 yarışmacının isimleri www.instagram.com/droetkerturkiye sayfasından duyurulacak ve kazanan 10 fotoğrafın sahibi ile Instagram üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecek.

Ad – soyad, telefon ve açık adres bilgileri alınan 10 kazanan yarışmacıya ödülleri olan Dr. Oetker Yılbaşı Hediye Seti gönderilecek.

Hediye setinde şunlar bulunuyor: Trileçe, Köstebek Pasta, Çikolatalı Kek Browni, Simit / Kumru, Bisküvili Kup Kakaolu, Ekşi Maya, Çikolatalı Gurme Pasta, Çikolatalı Muffin, Supangle, Mugcake Çikolatalı, Pancake, Nostaljik Kırmızı Kutu, Mutfakta Mutluyum 1 Tarif Kitabı

KAMPANYA LİNKİ:
https://www.instagram.com/p/_BokU9MdRH

KAMPANYA TARİHLERİ:
8 Aralık 2015 saat 00:01 ile 8 Ocak 2016 saat 23:59 tarihleri arasında

3 yorum

  1. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  2. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  3. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir