Dr. Oetker #YeniYılTabağı Instagram Yarışması

Dr. Oetker #YeniYılTabağı Instagram Yarışması

Onlarca özel lezzetini yıllardır damağımızla buluşturan Dr. Oetker, yeni yıla özel #YeniYılTabağı Instagram Yarışması ile takipçilerine sürpriz bir hediye kazandırıyor.

Dr. Oetker #YeniYılTabağı Instagram Yarışması

Dr. Oetker’in hazırladığı #YeniYılTabağı Instagram Yarışması, 8 Aralık 2015 saat 00:01 ile 8 Ocak 2016 saat 23:59 tarihleri arasında düzenlenecektir.

Bu süper yatışmaya katılmak, marifetlerinizi sergilemek ve Dr Oetker hediye paketini kazanmak için ilk olarak Dr Oetker‘in Instagram sayfasını (https://www.instagram.com/droetkerturkiye) sayfasını takip etmeniz gerekiyor.

Daha sonra doğru mutfağa gidiyorsunuz ve marifetli ellerinizle yeni yıla özel düşündüğünüz en güzel lezzeti hazırlayıp bir tabağa alıyorsunuz. Bu eşsiz lezzet tabaktayken çektiğiniz kareyi #YeniYılTabağı etiketiyle Dr. Oetker’in Instagram sayfası ile paylaşıyorsunuz.

8 Aralık 2015 saat 00:01 ile 8 Ocak 2016 saat 23:59 tarihleri arasında, Dr Oetker Instagram sayfasına gelen tüm fotoğraflar içerisinden jüri tarafından en güzel 10 tabak seçilecek.

13 Ocak 2016 tarihinde kazanan 10 yarışmacının isimleri www.instagram.com/droetkerturkiye sayfasından duyurulacak ve kazanan 10 fotoğrafın sahibi ile Instagram üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecek.

Ad – soyad, telefon ve açık adres bilgileri alınan 10 kazanan yarışmacıya ödülleri olan Dr. Oetker Yılbaşı Hediye Seti gönderilecek.

Hediye setinde şunlar bulunuyor: Trileçe, Köstebek Pasta, Çikolatalı Kek Browni, Simit / Kumru, Bisküvili Kup Kakaolu, Ekşi Maya, Çikolatalı Gurme Pasta, Çikolatalı Muffin, Supangle, Mugcake Çikolatalı, Pancake, Nostaljik Kırmızı Kutu, Mutfakta Mutluyum 1 Tarif Kitabı

KAMPANYA LİNKİ:
https://www.instagram.com/p/_BokU9MdRH

KAMPANYA TARİHLERİ:
8 Aralık 2015 saat 00:01 ile 8 Ocak 2016 saat 23:59 tarihleri arasında

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Kıvılcım Hadi dedi ki:

    Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

Yorum Yaz