BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell‘den kampanya yağmuru devam ediyor. Turkcell’in, BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası ile sesli ve görüntülü sohbet uygulaması BİP’i indiren tüm Turkcell hattı sahipleri’ni mutlu etti.

BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası görseli

Turkcell‘in sesli ve görüntülü sohbet programı BİP uygulamasını 4 Kasım 2015 tarihinden akıllı telefon veya tabletlerine indiren Turkcell kullanıcıları 1 GB Hediye internetin keyfini çıkaracak.

Turkcell hat sahipleri, App Store veya Google Play gibi uygulama marketlerinden BİP’i indirdiklerinde kendilerine bir bilgilendirme SMS’in gönderilecek. Turkcell’liler bu SMS’in ardından 1 GB hediye internet paketlerini 30 gün boyunca kullanabilecekler.

Turkcell’in BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası’nda en son katılım tarihi ise 31 Aralık 2015 olarak açıklandı.

Her Turkcell’linin sadece 1 kez faydalanabileceği 1 GB’lik hediye internet paketinin 7,2 Mbps üst limit hız sınırı bulunuyor.

Ayrıca kampanyaya katılan Turkcell’liler 1 GB intenet paketinden ne kadar kullanım hakkı kaldığını sorgulamak için “Kalan” yazıp 2222’ye gönderebilirler. Ayrıca kampanyadan faydalananlar 1 GB’lık hediye internet kullanımlarının yüzde 80’ine ulaştıklarında ve 1 GB’lık hediye internet kullanımları bittiğinde Turkcell tarafından SMS ile de bilgilendirilecek.

300 bin kişinin kullanımı ile sınırlı olan BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası‘ndan 30 günden önce iptal etmek isteyenler “IPTAL BIP 1GB HEDIYE” yazıp 2222’ye göndererek herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilecekler.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/bip-1-gb-hediye-internet-kampanyasi

Etiketler: ,

Yorum Yaz