Škoda ile Eğlence Zekasını Öğrenenler Kazanıyor

Škoda ile Eğlence Zekasını Öğrenenler Kazanıyor

Markanın dinamik ve sportif ruha sahip aracı Rapid Spaceback’ten ilham alan kampanya, Škoda Türkiye Facebook sayfasında başladı. Uygulamaya katılanlar hem eğlence zekalarını yani EQ’larını (emotional intelligence) öğreniyor, hem de ödüller kazanıyor.

Škoda ile Eğlence Zekasını Öğrenenler Kazanıyor

Ürettiği akıllı çözümlerle daha iyi bir yolculuk sunan Škoda’nın yeni kampanyası Škoda Türkiye Facebook sayfasında yayına alındı. ŠKODA Rapid Spaceback temel alınarak kurgulanan kampanyanın katılımcıları, bir dizi soruya cevap vererek eğlence zekalarını öğrenebiliyorlar. Kampanya sonunda eğlence zekasını öğrenen katılımcılar arasından çekilişle belirlenecek 20 kişi da Škoda hediye setinin sahibi olacak.

Škoda Türkiye Facebook sayfasındaki Rapid Spaceback Eğlence Zekası isimli uygulamaya giren kullanıcılar 5 soruyla karşılaşıyorlar. Soruların tamamına cevap verdiklerinde ise eğlence zekalarını öğreniyor ve hediye kazanma şansı yakalıyorlar. Katılımcılar bu kampanya ile hem eğlence zekalarını öğreniyor hem de ŠKODA Rapid Spaceback’i tanıma fırsatı buluyor.

Kullanıcılara Rapid Spaceback’i daha yakından tanıtmayı amaçlayan Rapid Spaceback Eğlence Zekası, 13 – 30 Kasım tarihleri arasında yayında kalacak ve kazandırmaya devam edecek. Škoda hediye seti kazananlar, 3 Aralık tarihinde Škoda Türkiye Facebook sayfasında açıklanacak.

Kampanyaya katılmak için, görsele tıklayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Ozan Ege Çomu dedi ki:

    İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

Yorum Yaz