Elite Labs Gainer Ürün Bilgileri

Elite Labs Gainer Ürün Bilgileri

Dünyaca ünlü markalar arasında bulunan Elite Labs Gainer ürünü en kaliteli kas yapıcı ürünler arasında yer alır. Tek bir porsiyonunda 1000 kalori, 60 gr protein, 44 gr amino asit, 5 gr kreatin monohidrat, BCAA ve 24 gr Glisin içermesi sayesinde kas yapmada etkili bir üründür.

 Kas yapma amacıyla çalışmalar yapan kişiler proteine ihtiyaç duyar. Ürünün içeriğinde 60 gr kaliteli protein bulunur. Bu sayede çalışmalardan sonuç almak mümkün olacaktır. Üründe yer alan proteinler kasın büyümesinde hızlı, orta ve yavaş olarak salınım yapılmasını sağlamaktadır. Öğün aralarında ve antrenmanlardan sonra tüketimi yapılan Elite Labs Gainer için önerilen porsiyon iki kaşık kahvaltı ve öğle yemeği aralarında ve iki kaşık porsiyon ise öğle ve akşam yemekleri arasındadır. Bir porsiyonda 255 gr ürün kullanmakta ve toplamda 18 porsiyon tüketim yapabilmektesiniz.

Mass muscle gainer

Toz forma sahip olan Dymatize Super Mass Gainer kilo almak ve sporcunun karbonhidrat ihtiyacını karşılamak amacıyla kullandığı bir üründür. Enerji kazanımını sağlayan ürün sayesinde vücudunuz yorgunluk hissetmeyecek ve istenilen performansı antrenman sırasında gerçekleştirebileceksiniz. Hacim kazanmanıza katkı sağlayan üründe kompleks karbonhidrat bulunur. Aynı zamanda protein de içeren Dymatize Super Mass Gainer, kas kütlesi kazanımını da kolaylaştırır. Ürünün 1 servisi içerisinde 1300 kalori, 25 gr karbonhidrat, 1500 mg Kreatin Monohidrat ve 52 gr protein bulunur. Spor yapan kişilerde hacim ve kütle kazanımı görülürken, spor yapmayan ve kilo almak isteyen kişilerin de istedikleri kiloya ulaşmalarını sağlar.

 Ürün sade halde satılmasının yanı sıra tüketimde zorluk çekmek istemeyen kişiler için çikolata aromalı olarak da satılmaktadır. Süt ya da su ile karıştırılarak içilebilecek olan Dymatize Super Mass Gainer, kullananların büyük fayda gördüğü bir ek karbonhidrat ve protein takviyesidir. Kemik gelişimini tamamlamış olan gençler rahatlıkla tüketebilirler. Ürünü kullandıktan sonra yapılan antrenmanlardan alınan katkıyı gördükten sonra memnun kalacaksınız.

Spor sırasında yorgunluk hissetmeniz sona ererken, istediğiniz kas ve kütle oluşumunun sağlanmasıyla kendinizi inanılmaz hissedeceksiniz.

 Ürünün fiyatları ise gramına göre değişkenlik gösterecektir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Nazım Orhun Baturalp dedi ki:

    İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

Yorum Yaz