Taurus AVM’den Kazandıran Kampanya

Taurus AVM’den Kazandıran Kampanya
Taurus AVM’nin dijital festivali dijifest, 1 Ekim’de start alıyor! Dijifest, AVM’nin yenilenen yüzü olan web sitesi ve mobil uygulamasının lansmanını yapmak için hazırlanan, eğlendiren ve kazandıran bir kampanya niteliği taşıyor.
Taurus AVM'den Kazandıran Kampanya
Kampanya detayları için, tıklayınız.

Kullanıcılar Taurus AVM’nin mobil uygulamasını indirip, uygulamaya kayıt olduktan sonra taurusankara.com’da giriş yaparak dijifeste katılmış oluyorlar. Katılımlarının sonuncunda kazandıkları 1 adet Cinemarine sinema bileti aynı zamanda tamamlanan ilk adım oluyor. Ancak büyük hedefe 3 adım daha var!

Kullanıcılar, Taurus AVM’nin sosyal medya mecralarına kayıt olmak ve web sitesinde dolaşırken Dinotaurus’u saklı olduğu yerlerde bulmak gibi basit ve eğlenceli görevlerle çeşitli hediyeler kazanmaya devam edecekler. Hediyeler arasında indirim çekleri, kahve ikramları, Dinotaurus usb bellekler ve tatlılar var…

Büyük hedef ise her ay kazandırılacak 1’er adet İphone 6 ve 1’er adet Samsıng 5S’ten birinin sahibi olmak! Kullanıcılar dijifest’e 40 arkadaşını davet edebiliyorlar. 40 arkadaştan en çok sayıda arkadaşını dijifest üyesi yapabilen kullanıcı, İphone 6 veya Samsung 5S cep telefonunun sahibi olacak!

Dijifest yeni yılı da büyük hediyelerle kutlayacak; yılbaşı döneminde kullanıcıları İpadler, Mac Booklar ve tabletler bekliyor olacak!

Taurus AVM’nin dijital festival kampanyası dijifest 1 Ekim’de başlayacak olup, 1 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecektir…

Etiketler: ,

Yorum Yaz