LG, yeni kampanyası ile, 1.’ye Ultra HD TV, 2.’ye Smart TV, 3.’ye LG G3 telefon ve 4.’ye Digiturk Play Süper Lig Sezonluk Paket hediye ediyor.
LG'den Futbol Tutkusu Kampanyası
Kampanya detayları ve katılım için, tıklayınız.
  • 13.10.2014 saat 00:00 – 05.11.2014 saat 23:59 tarihleri arasında, Twitter ve Instagram üzerinden #lgfutboltutkusu etiketinin kullanıldığı TV’de maç izleme anlarıyla ilgili fotoğraf içeren paylaşımlar jüri tarafından kategori konusuna uygunluk ve yaratıcılık gibi kriterlere göre değerlendirilecek ve yarışma süresince jüri tarafından belirlenecek katılımcılara çeşitli ödüller verilecektir.
  • Jüri değerlendirmesi sonucunda birinciye 1 adet 49UB830V Ultra HD TV, ikinciye 1 adet 42LB652V Smart TV, üçüncüye 1 adet LG G3 telefon ve dördüncüye 1 adet Digiturk Play Süper Lig Sezonluk Paket hediye edilecektir.
  • Katılımcı, kişisel Twitter ya da Instagram hesabı üzerinden yarışma süresi boyunca #lgfutboltutkusu etiketini kullanarak paylaşımda bulunur. #lgfutboltutkusu etiketini içeren paylaşımlar mutlaka fotoğraf içeriklerinden oluşmalıdır.
  • Jüri; Can Kara, Cem Özveri, Fevziye Bali ve Onur Onat’tan oluşmaktadır.
  • Ödül kazanan paylaşımlar yarışma süresi boyunca #lgfutboltutkusu etiketinin kullanıldığı içerikler arasından belirlenecek ve 07.11.2014 tarihinde duyurulacaktır.

1 Yorum

  1. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir