Bizim Mutfak’tan Hediye Paketi Kazanan 10 Kişi

Bizim Mutfak’tan Hediye Paketi Kazanan 10 Kişi

Önceden nasıl bir instagram kullanıcısısınız başlıklı yazımı okuyanlar bilirler. Instagram’ı iş, aile, arkadaşlarla iletişim vb gibi ansızın fazla emel için kullanan kullanıcılar var. Dolayısı ile birden fazla instagram hesabı kullanmak gerekebiliyor. Bir instagram hesabından çıkıp diğerine girmekte harbiden ara ara yorucu olabiliyor. Bildiğiniz gibi instagram, iki veya daha fazla instagram hesabını aynı akıllı telefon üzerinde kontrol etmeye, resim yüklemeye, paylaşılan fotoğrafları beğenmeye müsaade etmiyor. Instagram yalnızca akıllı telefonlarda çalışan bir uygulama ve dolayısıyla çoklu hesapları yönetmek instagram’da olanaksız.

Birden fazla Instagram hesabınız mı var ?

Fotogramme, Phonegram (diğer isimiyle Padgram), InstaFollow (Instrack) ve Instwogram gibi kimi uygulamalar birden fazla Instagram hesabını kullanmanıza imkan sağlıyor. Ancak, bu uygulamardan bazıları sadece paylaşılan fotoğrafları beğenmenize ve yeni kullanıcıları takibe almanıza müsaade ederken resim paylaşmanıza müsaade etmeyebiliyor.

Fotogramme iPhone ve iPad gibi IOS tabanlı aletlerde çalışan ve değişik hesaplara giriş yapmanıza, yeni resimleri keşfetmenize, yeni kullanıcıları takibe almanıza ve paylaşılan resimlere yorum bırakmanıza imkan sağlayan fiyatsız bir uygulama.

Phonegram (Padgram) hem IOS hem de android yazılımı olan aletlerde, yeniden benzer şekilde ansızın fazla hesabı kontrol etmeyi kolaylaştırırken,instagram’da aynı alette yüklü olduğu sürece kendi uygulaması üzerinden de resim paylaşmaya destur veren bir uygulama. Padgram ile paylaşılan resimleri inceleyebilir, hashtag ile birbirinden değişik muhtevada resimleri keşfedebilirsiniz. Aynı vakit da sizi takipten çıkaranları veya izlemeyen diğer kullanıcıları da uygulama sayesinde görebilir ve de beğendiğiniz resimleri aletinizi da indirebilirsiniz.

InstaFollow (android aletler için) Instrack (IOS tabanlı aletler için), hem ansızın fazla hesaba giriş yapmanıza hem de sizi kimler izliyor, kimler takipten çıkardı ve uzun vakittir instagram üzerinden paylaşım yapmayan pasif kullanıcıları izlemenizi ve takipçilerinizi buna göre ayarlamanızı sağlayan bir uygulama.

Instwogram Android aletlerde çalışan ve iki ayrı Instagram hesabına değişik iki uygulama ile girmenize imkan sağlıyor. Instwogram, instagram’ın hemen hemen kopyası diyebilirim ancak değişik bir uygulamaymış gibi çalışıyor ve böylelikle iki ayrı hesabı yönetebiliyorsunuz. Ufak bir teferruat, instwogramı yüklemeden önce Sideloading isminde başka bir uygulamayı da yüklemeniz gerekiyor.

Etiketler: ,

Yorum Yaz