Yeni Barbie Oyunları Oyna

Yeni Barbie Oyunları Oyna

Yeni Barbie oyunları arasında en sevdiğim tarzları bugün sizler ile paylaşmak istedik. Bu oyunların içinde en çok sevdiklerimden biri hiç kuşkusuz Barbie giydirme oyunladır. Ben normal hayta da giyinmeyi ve güzel olmayı sevdiğim için bu oyunlarda başarılı olmak ve tarzımı göstermek çok hoşuma gidiyor. Genelde oyun bana neyi veriyorsa bende onu oynuyorum. Örneğin yemeğe giden bir Barbie oyununda elbette ona spor kıyafet giydirmiyorum. Gideceği yere göre oynamasını sağlayarak onunda mutlu olmasını ve benim de doğru kombinleri yapmamı sağlıyorum.

Yeni Barbie Oyunları Oyna

Barbie oyunu oyna  içinde bir diğer sevdiği oyunda onunla oynadığım puzzle oyunları. Normal de de puzzle oyunlarını severim ama içinde Barbie bebek olunca daha da çok hoşuma gidiyor dağılmış parçaları toplamak ve en sonunda gizli olan o resme ulaşmak beni çok rahatlatıyor. Her seferinde mutlaka yapmaya alışır ve zorlasa da iice düşünerek en başarılı olmaya gayret ederim. Tüm bunlar beni çok daha mutlu ediyor ev sürekli olarak da beynimin çalışmasını sağlıyor.

Elbette tüm gün sadece oyun oynamıyorum ama zaman zaman fırsat buldukça oyunlar ile de stres atıyorum. Yeni Barbie oyunlarının hemen hemen hepsini beğenerek oynuyor ev yeni oyunlar çıktığında da sevebilir miyim diye bir ke deneyip oynuyorum. Bugüne kadar hepsi ayrı güzeldi ve ayrı mutluluk yaşattı. Onlar ile o büyülü dünyada olmak beni çok mutlu ediyor.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Tunç Köybaşı dedi ki:

    Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  2. Altay Paksoy dedi ki:

    Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Yorum Yaz