Elektronik sigara, sigarayı bırakabilmeniz için üretilmiş bir sigara simülatörüdür. Halk arasındaki adı, e- sigara olan, elektronik sigara sizi bu dertten kurtaracak. Sağlığınızı korumak istiyorsanız sigarayı bırakmanız gerektiğini de biliyorsunuzdur. Sağlığınız elden gitmeden, sigarayı bırakmak isterseniz, elektronik sigarayı kullanmanızı öneririz. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı her şeyden önemlidir. Sigara kullandığınız sürece, etrafa nikotin kokusu yayacaksınız. Sevdiklerinizi sigara dumanının etkisinden koruyamayacaksınız.

Elektronik sigara kullanmayı ertelememeniz gerekir. Kartuşlarındaki nikotin miktarı, yüksek, orta, düşük ve sıfır seviyede olabilen e – sigaralar, sizin alışkanlıklarınıza bağlı olarak seçilebilir.

Kartuşları kullanım sıklığınıza göre kartuşları yenileyerek, kullanmanız gerekir. Kullandığınız sürece nikotin miktarını azaltmanız, sıfır nikotin seviyesinde bir süre kullanmanız özellikle tavsiye edilir. Bu şekilde sigarayı bırakabilmeniz daha kolay olacaktır. Ucunda bulunan led ışık, sizin her nefes alışınızda kırmızı ışık verecek, size gerçek sigara içiyormuş hissi verecektir.

Kartuşun içerisinde bulunan nikotin, her nefes alışınızda oluşan buhar sonucunda, atomizasyon bölümüne hapsedilecek, sizde nikotinin zararlarından korunacaksınız. Normal sigara içtiğinizde, nikotin anında kana karışır ve saniyeler içerisinde beyne ulaşacaktır. E– sigara kartuşlarına, kötü nikotin kokusunu tolere etmesi için değişik aromatik kokular ilave edilmiştir. İstediğiniz hoş kokudan birini seçip kullanabilirsiniz.

Elektronik sigara ile sigaradan kurtulacak, sağlığınızı koruyacaksınız. E – sigara, aromatik kokuları ile severek kullanacağınız, sigara bağımlılığından kurtulabileceğiniz, sağlıklı bir cihazdır.

2 yorum

  1. Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  2. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir