Yemek Oyunlarında Kampanya!

Yemek Oyunlarında Kampanya!

Her ne kadar yemek oyunları kategorisine girse de, artık oyun sitelerine bakıldığı zaman yemek oyunları ile apayrı bir kategori haline dönüştü Pasta Oyunları. Bizlerde sizlerin daha fazla keyif almaları adına çeşitli pasta oyunları bahsedeceğiz.

Yemek Oyunlarında Kampanya!

Onlarca çeşit pasta oyunları olsa da, temel olarak bahsedilen birkaç çeşit pasta türü var.

Örneğin en yaygını olan Çikolatalı pastalar. Çikolata aroması ile elde edilen ve krema, aksesuar ve üzerine eklenecek diğer çeşitte ki yiyecekler ile de desteklenmiş olan bu pasta türleri sizlerin iştahını fazlası ile kabartıyor. Çok basit ve hazırlanma aşaması da oldukça güzel olan bu pasta türü genelde kız oyuncular tarafından fazlası ile tercih ediliyor.

Diğer yanda ise meyveli pastalar var. patlıcan dolması oyunu da çikolatalı pastalar ile arasında fazlası ile rekabet olan diğer ürün çeşidi. Çeşitli meyveler ile harmanlanmış, krema ve aksesuar desteği ile de fazlası ile güzel hale getirilmiş bu pasta türlerini oyunlarda denemeniz mümkündür. Oyunun her aşamasında da pastanızı hazırlarken meyvelerin doğru bir kombin ile donatılması ve hazırlanması gerekir.

Zira kendinizi aşçınıza bıraktığınız zaman ise basit bir şekilde pasta yapma oyunlarının nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Pastanelerden hazır alınan ve yüksek paralar verilen alışverişlere artık son! Kendi malzemeleriniz ile kendi pastanızı yapabilecek durumdasınız! Aşamaları tamamlayarak pastanızı hazırlayın, diğer etaba geçin ve oyunu tamamlayın.

Ayrıca oynayacağınız kek ve yemekoyunu da mevcut. Birçok kek çeşiti ve tatlı çeşidi ile beraber oyunu tamamlayacak ve final kapsamında bir oyun ortaya koymanız adına etapları bitireceksiniz.

Pasta yapma oyunları kategorisi dışında da bebek oyunları ile de kendinizi keyiflendirebilirsiniz. Bu tip oyun sitelerinde mutlaka bebek oyunları da yer alıyor. Bir bebeğin nasıl gelişim sürecinde olduğunu ve oyun boyunca onun tüm aşamalarını yönlendireceğiz oyunlar mevcut.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Işılay Özbey dedi ki:

    Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

Yorum Yaz