Asker Oyunlarında Kampanya

Asker Oyunlarında Kampanya

Bilgisayar oyunları ne kadar keyifli olurlarsa olsunlar, eğer yanımızda bir dostumuz ya da arkadaşımız olmadıklarında can sıkıcı olabiliyorlar. Çoğu oyuncu tek başına oynarken de büyük keyif alsalar da, arkadaşlarla oynanınca daha keyifli hale gelebiliyorlar. Bu anlamda keskin nişancı oyunu 2 Kişilik olarak oynanabilmektedir. Klavyeyi ikiye bölerek ya da belirtilen tuşlar kullanılarak bir bilgisayardan iki kişi olarak oynayabiliriz.

2 Kişilik Asker Oyunları
Asker oyunları genel olarak savaş ve çatışma temalı yapımlardır. Dolayısı ile aksiyon ve macera bir an olsun azalmaz. Filmlerde çoğu zaman özendiğimiz savaş destanlarını oynayarak yeniden yazabiliriz. Asker oyunları içerisinden oldukça geniş oyun türü bulunmaktadır. İster Rambo olarak terörist avına çıkabilir, ister askerlerini eğiten bir komutan olmak söz konusudur.
2 kişilik asker oyunu oldukça kolay bir oynanış sunmaktadır. İki kişi oynanacak şekilde tasarlandıklarından sadece birkaç tuşla oynayabilirsiniz. Tabi bu oyunun da kolay olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü karşılıklı bir oyun söz konusu olduğundan kimse kaybetmek istemeyecek ve rekabet kızışacaktır. Karşılıklı olarak oynanan oyunlar en sevilen Asker Oyunları 2 Kişilik türleri arasındadır. Öte yandan kimi oyunlar ortak hareket etmeyi gerektirmektedir. Güçlerinizi birleştirip, düşman birliklerini savunabilir, yada kendi bölgenizin savunmasını yapabilirsiniz. Hangisini tercih edeceğiniz ise tamamen oyuncuya kalmış bir durumdur.
Flash tabanlı oyun olduklarından dolayı oynarken, bilgisayarda kasma, ısınma ekranda donma ve benzeri çoğu zaman can sıkıcı olabilen durumlarla karşılaşmak söz konusu değildir. Üstelik asker oyunları 2 kişiliği oynamak için herhangi bir indirme işlemi de gerekmemektedir. Sadece web sayfasından oyuna tıklamak yetecektir. Oyunu tıkladıktan sonra açılan ekranda genel olarak nasıl bir yapıda olduğunu ve nasıl oynanması gerektiğine dair kısa açıklamayı okuyarak, oynamadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Oyunlar çabucak yüklenerek oynanmaya hazır hale geleceklerdir. Ardından play tuşuna basarak kendi efsanenizi yazabilir ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz.
Her geçen gün artan popülerliği ile asker oyunları 2 kişilik daha uzunca süre çok tutulacağa benzemektedir. Onlarca kaliteli oyun, bir kaç mause tıklamanızın ilerisinde sizler bekliyor olacak.

Etiketler: ,

Yorum Yaz