Canon’dan ‘Yüzlere Benzeyen Objeler’ Kampanyası

tarafından
30
Canon’dan ‘Yüzlere Benzeyen Objeler’ Kampanyası
Canon, Facebook sayfasında düzenlediği yeni kampanyası ile Canon EOS M Body + 18-55 IS STM Lens + 90EX Flash hediye ediyor.

Canon'dan "Yüzlere Benzeyen Objeler" Kampanyası

Asla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir “Canon EOS M Body + 18-55 IS STM Lens + 90EX Flash
kazanmak ister misiniz? Öyleyse harekete geçin!
Pareidolia sendromu olarak bilinen objeleri yüzlere benzetme konusunu etkinliğimize taşıyoruz!
Tek yapmanız gereken sayfamızı beğenerek “Yüzlere Benzeyen Objeleri Fotoğraflıyoruz” etkinlik sayfamıza, konuyla ilgili çektiğiniz fotoğrafınızı ve fotoğrafınızı anlatan kısa bir metninizi yazıp, etkinlik sayfamıza yüklemek.

5 Mayıs 2014 günü saat tam 17:00’da sonlanacak yarışmamızda, Canon Türkiye jürisi tarafından seçilecek en iyi fotoğrafın sahibi “Canon EOS M Body + 18-55 IS STM Lens + 90EX Flash” ödülüne kavuşacak.

Yüzlere Benzeyen Objeler” fotoğraf yarışmasına katılacak yarışmacıların kendilerine ait bir Facebook hesabı olmalıdır.

Yarışmacıların, Canon Türkiye Facebook sayfasını beğenmesi ve bu yarışma için çektikleri fotoğrafı ve fotoğrafını 140 karakterde betimleyen cümlesini Facebook “Yüzlere Benzeyen Objeleri Fotoğraflıyoruz” etkinlik duvarına yüklemesi gerekmektedir. Etkinlik sayfası linkimiz: http://bit.ly/Yarışmaya_Katıl

Her bir katılımcının sadece 1 adet fotoğrafı değerlendirmeye alınacaktır.

Yarışma, 14.04.2014 saat 17:30’da başlayıp 05.05.2014 saat 17:00’da sona erer. Bu tarih ve saatten sonra etkinlik duvarına yüklenmiş olan fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Değerlendirme, Canon Türkiye jürisi “Fotoğraf Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır, Photoworld Genel Yayın Yönetmeni Murat Gür ve Canon Eurasia PV Ürün Grubu yöneticisi Cüneyt Akman” tarafından yapılarak 1 asil ve 1 yedek olmak üzere kazanan yarışmacı, fotoğraf ve fotoğraf metni belirlenecektir.

Canon jürisi “Fotoğraf Dergisi Genel Yayın yönetmeni Ömer Serkan Bakır, Photoworld Genel Yayın Yönetmeni Murat Gür ve Canon Eurasia PV Ürün Grubu yöneticisi Cüneyt Akman” tarafından belirlenecek kazanan yarışmacı, 08.05.2014 saat 17:00’de Canon Türkiye Facebook sayfasından açıklanacaktır. Asil talihli ödülünü alabilmek için 12.05.2014 10:00’a kadar iletişim bilgilerini Canon Türkiye Facebook sayfasına mesaj yoluyla iletmelidir.

Yarışmacı, fotoğraflarında bulunan olası üçüncü kişilerin bu fotoğrafların çekilmesine ve Canon Türkiye Facebook sayfasında yayınlanmasına izin verdiğini kabul ve taahhüt eder. Yarışmacı bu bağlamda, Canon Türkiye’nin üçüncü kişilerden gelen şikayet ve tazminat taleplerine karşı hiçbir sorumluluğu olmadığını, yine Canon Türkiye’ye bu taleplerin kendisi tarafından giderileceğini kabul ve taahhüt etmiştir.

Kazanan yarışmacı ödülünü ve varsa ödülden kaynaklanan diğer haklarını bir başkasına devredemez.

Yarışmamıza Canon Eurasia (Türkiye) ve Grey İstanbul çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz, katılsalarda ödül için hiçbir hak iddia edemezler.
Canon Eurasia ve Grey İstanbul kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemeler sonucunda kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde, katılımcının bütün katılım verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.