A.i.d iPad Mini Hediye Ediyor

A.i.d iPad Mini Hediye Ediyor

Abdi İbrahim’in Sağlık Ürünleri kategorisinin bir markası olan A.i.d, Facebook sayfasında düzenlediği kampanya ile iPad mini hediye ediyor.
Detone sesin uzaydan bile duyuluyor!

Nasıl Oynarım?

Ses egzersizlerini yapmadıysan, yumurtanın sarısını içmediysen, bir kaşık bal bile almadıysan doğru yerdesin. Hele a.i.d pastil almadıysan detone olmaya hazırsın demektir!

  • Öncelikle uygulamada sağ tarafta gördüğün Detone ol butonuna tıklamalısın.
  • Kendi fotoğrafını ister webcam üzerinden, istersen de bilgisayarından yükleyebilirsin. Önemli olan kafanı klavuz çizgilerine denk gelecek şekilde oturtman. Fotoğraf içine sindiyse Kaydet butonuyla ses kaydetme bölümüne geçebiliriz.
  • İşte sesinini çatlamasını, titremesini, o namelerini sunacağın yerdesin! “Şimdi detone olmanın tam zamanı.” diyorsan Sesini Kaydet butonuna basıp, şarkıyı söyleyebilirsin.
  • Her şey tamam gibi görünüyor ama önce sen izle bakalım olmuş mu? Bi izliyim butonuna tıkladığında videonu izleyebileceksin. Baktın süper olmuş, Gönder‘e basman yeterli. Yok olmadı diyorsan, Olmadı Baştan butonu da senin emrinde.
  • Bilirsin müzik dünyası rekabetle dolu. Bu yüzden rakiplerinin de ne yaptıklarını görmen gerekir diye düşündük ve Detoneler butonunu geliştirdik. Bu bölümden diğer katılımcıları oylayabilir, En Detone sesleri dinleyebilir, Son Detone‘leri görebilirsin.

Unutma! Ne kadar detone olursan iPad Mini’ye o kadar yaklaşırsın. Videonu paylaş ki herkes seni alkışlasın!

Jüri tarafından seçilen 1. video iPad Mini, 2. ve 3. olan kişiler ise kulaklık kazanacaktır.

Etiketler: ,

Yorum Yaz