KFC’den ‘Aşk Karın Doyurmuyor’ Kampanyası

KFC’den ‘Aşk Karın Doyurmuyor’ Kampanyası
KFC, Facebook’da düzenlediği Aşk Karın Doyurmuyor adlı yeni kampanyası ile mini bucket hediye ediyor. Siz de kampanyaya katılmak için, aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için de, Facebook’da bir ilişkinizin olması şart.
KFC'den 'Aşk Karın Doyurmuyor' Kampanyası

1. Bu kampanya Turkent Gıda ve Turizm Sanayi Tic. A.Ş. (Bundan böyle “Turkent” olarak adlandırılacaktır) tarafından 08.02.2014(saat 00:01)-14.02.2014(saat 23.59) tarihleri arasında KFC Türkiye Facebook sayfasında yer alan “Aşk Karın Doyurmuyor” uygulamasında gerçekleştirilecektir.

2. Kullanıcıların uygulamaya katılabilmeleri için Facebook profillerindeki ilişki durumunun “ilişkim var” “evliyim” “nişanlıyım” “serbest bir ilişkim var” veya “karmaşık bir ilişkim var” olması gerekmektedir.

3. Uygulamaya giren kullanıcı, karşısına çıkan seçim ekranında “KFC” ve “sevgilisi” arasında bir seçim yapmak zorundadırlar. Sevgilisini seçen kullanıcı ödül kazanma hakkını kaybeder.

4. Uygulamaya giren kullanıcı, seçim ekranında KFC’yi seçerek, ilişki durumunu “ ilişkim yok “ olarak değiştirdiği ve uygulama sonuna kadar bu şekilde kaldığı takdirde Mini Bucket kazanacaktır. Uygulama sonunda verilecek olan Mini Bucket kodları 250 adet ile sınırlıdır. Mini Bucket kodları sadece restoran servisinde geçerlidir.

5. İlişki durumu hali hazırda “ilişkim yok” olan kullanıcılar uygulamaya kabul edilmezler.

6. İlişki durumunu “ilişkim var” “evliyim” “nişanlıyım” “serbest bir ilişkim var” veya “karmaşık bir ilişkim var”dan, “ilişkim yok”a çevirdikten sonra, uygulama bitmeden once tekrardan “ilişkim var” “evliyim” “nişanlıyım” “serbest bir ilişkim var” veya “karmaşık bir ilişkim var var” olarak değiştiren kullanıcılar ödül kazanamazlar.

10. Mini Bucket kodları, 18 Şubat 2014 günü kullanıcıların Facebook’a kayıt olurken kullandıkları e-posta adreslerine gönderilecektir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Muhammed Kerem Pak dedi ki:

    Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Yorum Yaz