Garnier’den ‘Sonunda Aradığımı Buldum’ Kampanyası

Garnier’den ‘Sonunda Aradığımı Buldum’ Kampanyası
Garnier‘in muhteşem 3’lüsünden Günümüzün muhteşem 3’lüsü hediye! Kampanyanın sonunda en yaratıcı tweet’i sen yaz, bu muhteşem 3’lüyü kazan!

3 Ödül 1 Arada!

Katılım Koşulları

Kampanyaya nasıl katılacağım?

30 Ocak 2014’te başlayıp 01 Mart 2014’te bitecek olan ve apps.facebook.com/ucubirarada adresinde yer alan aplikasyona, “Sonunda Aradığımı Buldum” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarıyla buluşmak için evden çıkmak üzere olan Sinem, Garnier 3’ü 1 Arada’yı her zamanki yerinde göremez. Sinem’in pürüzsüz bir ciltle güne başlaması için, Garnier 3’ü 1 Arada’yı bulmasına yardım edin! Odadaki eşyalara tıklayarak Garnier 3’ü 1 Arada’yı bulun, sonra da hashtag sayfasından #aradığımıbuldum dediğiniz şeyi paylaşın.

Her hafta jürinin seçtiği 30 tweetin sahibinden biri olmayı başarın, Garnier 3’ü 1 Arada hediye sepeti kazanın. Kampanyanın sonunda jürinin en yaratıcı bulduğu tweet sizinki olsun, çağımızın muhteşem üçlüsü olan iPad Mini-iPhone5C-iPod Shuffle kazanın.

Kampanya Katılım Şartları

  • https://www.facebook.com/GarnierTR adresi üzerinde “Sonunda Aradığımı Buldum” sekmesinde gerçekleştirilecek olan yarışma, Garnier Türkiye tarafından düzenlenmektedir.
  • Katılımcı, kampanyaya internet yolu ile katılmakla, apps.facebook.com/ucubirarada adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
  • Katılımcı, kampanyaya katılmakla Garnier Türkiye tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
  • 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Garnier Türkiye, 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
  • Sonunda Aradığımı Buldum” kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için ürün satın alma zorunluluğu yoktur.
  • Sonunda Aradığımı Buldum” sekmesindeki kampanyada Garnier Türkiye, kendi inisiyatifi ile ve/veya elinde olmayan herhangi bir nedenden ötürü, kampanya ödüllerini, eş değerli ya da daha yüksek/alçak bedelli başka bir ödül ile değiştirme hakkına sahiptir.
  • Her hafta jürinin en çok beğendiği 30 tweetin sahibi, Garnier 3’ü 1 Arada hediye sepeti kazanacaktır.
  • Kampanyanın sonunda Garnier jürisinin en yaratıcı bulduğu tweetin sahibi ise iPad Mini-iPhone5C-iPod Shuffle kazanacaktır.
Garnier'den 'Sonunda Aradığımı Buldum' Kampanyası Nasıl Oynanır?

Etiketler: ,

Yorum Yaz