Vestel’den ‘#ilkgünkügibi’ Hashtag Kampanyası

Vestel’den ‘#ilkgünkügibi’ Hashtag Kampanyası
Vestel, Facebook sayfasında düzenlediği kampanyası ile birinciye Vestel Fırtına Elektrikli Süpürge, ikinciye Vestel Buharlı Ütü, üçüncüye de Vestel Mix&Go Blender hediye.

Vestel'den '#ilkgünkügibi' Hashtag Kampanyası

YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

Vestel Yetenek Yarışması, Vestel Ticaret A.Ş. İstanbul Şubesi tarafından düzenlenmektedir. Yarışma, 02.01.2014 (saat 00:01) – 27.01.2014 (saat 23:59) tarihleri arasında www.facebook.com/Vestel (ücretsiz) adresindeki Vestel yarışma sayfasında duyurularak uygulanacaktır.
Yarışma ana konusu; katılımcıların, “hayatında, seni ilk günkü gibi mutlu eden ne var?” temasına üzerine, kendi özgün eserlerini, yaratıcılık, ilginçlik, yapıcı olma başarı kriterlerine göre metin şeklinde yazıp yarışma sayfasına yükleyerek yarışmaya katılmalarıdır. Yarışmaya sunulan yetenekli metinlerden uygun görülenler, bir kısmı veya tamamı, Vestel’in uygun göreceği reklam ve tanıtım kampanyalarında kullanılacaktır.
Yarışmaya, facebook üzerinden isteyen herkes Facebook kullanıcı bilgileri ile ücretsiz katılabilir (isteyen herkes ücretsiz Facebook kullanıcısı olabilir). Ticari bir koşul yoktur.
Katılımcılar, VESTEL TİCARET A.Ş. ‘ye ait www.facebook.com/Vestel(ücretsiz) adresindeki Vestel yarışma sayfasında, “hayatında, seni ilk günkü gibi mutlu eden ne var?” temalı yarışma konusunda, yarışma başarı kriterlerine göre, sayfadaki 140 karakterlik metin alanına kendi özgün metnini #ilkgünkü gibi hasthag’li tweet şeklinde girdikten sonra sayfasındaki forma ad, soyad, gsm numarası ve e-mail adresi bilgilerine girip kayıt olarak yarışmaya katılım yapabilirler.
Yarışmaya sunulan metinlerden, moderasyon yetkililerince yapılacak inceleme ile, yarışma konusuna uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olanlar yarışmaya esas alınacaktır ve Facebook Vestel hesabı üzerindeki yarışma sayfasında hem kullanıcının kendi Facebook ve kendi Twitter hesabında paylaşılmış olacak, Facebook ve Twitter üyesi herkes tarafından paylaşılabilir olacaktır.
Yarışma bittiğinde, yarışmaya sunulan tüm metinler, 03-10.02.2014 tarihleri arasında, yarışma özel jürisi tarafından, yarışma başarı kriterlerine göre değerlendirilecektir ve başarılı ilk  3 derece belirlenecektir. Dereceye giren 1. kişiye Vestel Fırtına Su Filtreli Elektrikli Süpürge, 2. kişiye Vestel V-Press Serisi 4000 Dijital Kırmızı Buharlı Ütü, 3. kişiye Vestel Mix&Go Serisi Kırmızı Blender ikramiyesi verilecektir. Kazananlar, 17.02.2014 tarihindewww.facebook.com/Vestel adresli yarışma sayfasında ilan edilecektir.
Yarışma jürisi; Vestel yetkililerinden (İletişim Grup Müdürü, Dijital Pazarlama Sorumlusu, Dijital Pazarlama Uzmanı) ve dışarıdan konusunda uzman kişilerden (Fox International Channels Türkiye yetkililerinden Dijita Medya Direktörü, Proje ve Sponsorlar Koordinatöründen) oluşmaktadır. .
Ayrıca, yarışmaya sunulan veya ikramiye kazanan metinlerden uygun görülenler, yarışma sayfasında yayınlanacaktır ve siteye üyesi kullanıcılar tarafından paylaşılabilecektir, Vestel’in uygun göreceği şekillerde, reklam kampanyalarında, Vestel’e ait internet sayfalarında ve çeşitli mecralarda yayınlanacaktır, katılmcı bu şartı ve sundukları metinlar ile ilgili haklarından feragat ettiğini ve bu hakları Vestel’e ve bağlı şirketlerine devrettiğini, hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

Kazanılan ikramiye devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. İkramiye kazanana ayrıca, yarışmaya sunduğu telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, bilgi teyidi yapılacaktır. İkramiye, kendisine ulaşılan kazanana, ücretsiz olarak sunulacaktır. İkramiye sunumu ile ilgili detaylı bilgi kazanana ayrıca sunulacaktır.

Katılımda sunulan kimlik, adres, e-mail ve telefon bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. İkramiye kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Başvuru süresinde başvurmayan ya da kayıtta katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ikramiye kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Vestel, Fox International Channels Türkiye ve DenizAjans sorumlu tutulamaz. Yanlış veya hatalı telefon, e-mail adresi veya adres sunmak gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediyeler üzerinde, kazananlar hak iddia edemezler.

İkramiyeü teslim alabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ikramiye kazanmış olsalar bile diskalifiye olarak ikramiye haklarını kaybedeceklerdir.
Cep telefonu numaralarının hatalı olması ya da üç defa aranılmasına rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda internet sitesinde yayınlanan ilan kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
Katılımcı, yarışmaya sunduğu metinlerin kendine ait özgün metinler olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu metni yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir metin ile başvuran katılımcı diskalifiye edilir, ikramiye kazansa dahi ikramiye hakkını kullanamaz, ikramiye hakkı iptal edilir.
Katılımcılar, yarışmaya ilişkin katılım ve kazananların değerlendirilmesinde yarışma internet sayfası nihai sistem kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Vestel, Fox International Channels Türkiye ve DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.
Vestel, bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
Yarışma ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri metinler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Vestel hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle Vestel, Fox International Channels Türkiye ve DenizAjans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Vestel, Fox International Channels Türkiye ve DenizAjans, ikramiye kazananların açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Vestel, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
Bu yarışmaya katılarak form dolduran kullanıcılar verdiği kişisel bilgilerini , kendileri aksini bildirmedikçe Vestel ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama  faaliyetleri , kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat eder ve izin verir.
Vestel’in yarışma şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
Vestel ve bağlı şirketleri, bu yarışmaya katılan herkese tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.
Vestel Ticaret A.Ş. İstanbul Şubesi adına, bu yarışmanın, ilgili yönetmeliğin 4/m – 2/ç maddesine göre Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair, 27.12.2013 tarihli ve 58259698-255.05.02/4857-11993 sayılı uygunluk yazısı DenizAjans tarafından alınmıştır.
Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Kampanya yoğun ilgili nedeniyle 27 Ocak’a kadar uzatılmıştır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Yiğit Alperen Koparan dedi ki:

    Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  2. Utku Rona dedi ki:

    Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Yorum Yaz