Veet’ten ‘Yılbaşı Kombini’ Kampanyası

Veet’ten ‘Yılbaşı Kombini’ Kampanyası
Veet yeni yılda göz kamaştıran bir sürpriz ile karşında! Hayalindeki yılbaşı kombinini uygulamaya girerek Veet’le paylaş, Bade İşcil Süalp önderliğindeki jüri tarafından seçilecek en güzel yılbaşı kombini seninki olsun, Chanel Flap Bag kazanma şansı yakala! Üstelik 100 kişi de yeni yılda güzelliğine güzellik katacak Veet Güzellik Seti kazanıyor.
Yılbaşı kombini kampanya görseli yapımcı: Veet!
Kampanyaya katılmak için, tıklayınız.

Kampanya Katılım Koşulları

İşbu Şartname konusu “Veet Facebook Kampanyası” (“Kampanya”) Veet Türkiye (“Reckitt Benckiser”) tüketicilerinin tümüne açıktır. Kampanya’ya Veet Türkiye ve kampanyayı yaratan ajans çalışanları katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.

 • · “Veet Facebook Kampanyası” 04.12.2013 tarihinde başlayacak ve 30.12.2013 tarihinde sona erecektir.
 • · Üyelik bilgilerinden erişilerek kazananlara bilgi verilmeye çalışılacaktır. Erişimin sağlanamaması ihtimaline karşın katılanların kampanya sonuçlarını siteden takip etmeleri önerilir.
 • · http://www.facebook.com/VeetTurkiye sitesi üzerinden “Veet Türkiye hayran” sayfasında kampanya katılımı sırsında istenen kayıt formunu eksiksiz doldurup, yarışmamıza katılmış olacaklardır.
 • · Katılımcılar kampanyaya, uygulamaya girip hayalindeki yılbaşı kombinlerini yazarak katılacaktır.
 • · Kampanyaya katılan kişiler arasından Bade İşcil Süalp önderliğinde, Elif Yıldız Erez ve Esra Ezibay’ın oluşturduğu jüri tarafından seçilecek bir kişi Chanel Flap Bag (“Ödül”), 100 kişi ise Veet hediye seti (“Ödül”) kazanacaktır. Jüri, katılımcılar arasından #hissettiğingibigiyin sloganına en uygun ve özgün cevabı verenler arasından değerlendirme yapacaktır.
 • · Uygulamaya katılım için Facebook sayfasındaki kayıt formunu doldurmuş olmak ana esastır.
 • · Her katılımcının bir tek Ödül kazanma hakkı vardır.
 • · Uygulamaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
 • · Yanlış iletişim bilgileri ve sair teknik sebeplerle ve/veya Veet Türkiye’nin (Reckitt Benckiser) kusurundan kaynaklanmayan sair herhangi bir nedenle ödül kazananlara ulaşılamaması ve/veya ödül kazananların bu haklarını kısmen veya tamamen kullanamamalarından Veet Türkiye ve yaratıcı ajansın herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.
 • · Ödüller, kazananlara ücretsiz olarak verilecektir. Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir. Kazananlara ödülleri kayıt formunda bildirdikleri adreslerine kargo ile gönderilecektir.
 • · Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışanların belirlenmesi durumunda bu katılımcılar Ödül’e hak kazanamayacaktır. Bu kişilere karşı Veet Türkiye’nin (Reckitt Benckiser) yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
 • · Kampanya’ya katılanlar Veet Türkiye’nin (Reckitt Benckiser) işbu Kampanya Şartnamesi’nde tesis ve ilan ettiği kuralları kampanyaya katıldıkları anda kabul etmiş sayılacaklardır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Veet Türkiye tarafından yapılacaktır.
 • · Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Veet Türkiye’nin (Reckitt Benckiser) defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 • · Veet Türkiye (Reckitt Benckiser) ve yaratıcı ajans, Kampanya’ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.
 • · İşbu Şartname, ‘Veet Türkite Facebook Kampanyası’ için geçerli olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
 • · Katılım koşullarını kabul etmiş olan kişi Veet Türkiye’nin (Reckitt Benckiser) ona bilgilendirici SMS ve e-posta göndermesini kabul etmiş sayılır.
Kampanya katılım koşulları, uygulamadan alıntı yapılarak yazılmıştır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. Ahmet Mehdi Keskin dedi ki:

  İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

Yorum Yaz