Joker, Miniklerden Yeni Yıl Kartı Kampanyası

Joker, Miniklerden Yeni Yıl Kartı Kampanyası
Büyük ve sürpriz ödüller kazanabileceğiz Yeni Yıl uygulaması yayında ! Ne kadar çok arkadaşınıza kartınızı okutursanız, o kadar çok kazanma şansınızı arttıracağınızı unutmayın.
Joker'den Miniklere Yeni Yıl Kartı
Kampanyaya katılmak için, tıklayınız.

Detaylar

http://www.facebook.com/jokerlebuyuyorum adresindeki Miniklerden Yeni Yıl Kartları Facebook Uygulaması’nın sahibi ATM Dış Ticaret Kuruluşu’dur (Joker). Kullanıcılar Joker Mağazaları Facebook Sayfası’nı beğenip, fotoğraf yüklemekle, yazı yazmakla ve herhangi bir şekilde uygulamaları kullanmakla, işbu taahhütname metnini okuduklarını, anladıklarını ve bu taahhütnamede yer alan kuralları, gayri kabili rücu olarak kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Miniklerden Yeni Yıl Kartları Facebook Uygulaması’nın çalışma mekanizması şu şekildedir:

Facebook hesabından uygulamaya izin veren ve Joker’le Büyüyorum sayfasını beğenen herkes “Miniklerden Yeni Yıl Kartları” uygulamasına katılabilir. Uygulamaya katılmak için http://www.facebook.com/jokerlebuyuyorum sayfasını beğenme koşulu gerekmektedir.

Uygulamaya giren kullanıcılar “Başla” butonundan sonra, Joker odasının içerisinde sağ altta bulunan “Yeni Kart Hazırla” ya basarak yeni yıl kartı hazırlamaya başlar. Kart hazırlama adımında bir sonraki adıma geçebilmek için kullanıcı; uygulamanın kendisine sorduğu bilgileri eksiksiz doldurması gerekmektedir. Bilgileri doldurduktan sonra “Devam” butonuna basarak, oluşturacağı kartın arka plan rengini, uygulamanın kendisine önerdiği 8 renkten biri olarak seçer. Rengini seçtikten sonra “Devam” butonuna basarak, motif seçme alanına yönlenir. Uygulamanın kendisine önerdiği 8 motiften birini kart motifi olarak seçer ve “Devam” butonuna basarak, oluşturacağı kartın köşelerine ekleyeceği köşe süslerini seçme adımına gelir. Uygulamanın kendisine önerdiği 8 köşe süsünden birini kart köşe süsü olarak seçer ve “Devam” butonuna basarak kenar motifi seçme alanına gelir. Uygulamanın kendisine önerdiği 8 kenar motifinden birini seçer ve “Devam” butonuna basarak fotoğrafını yüklemeden önceki son alan olan çerçeve seçimi alanına gelir. Uygulamanın kendisine önerdiği 8 çerçeveden birini seçer ve “Devam” butonuna basarak fotoğraf yükleme alanına gelir. Dilerse bilgisayarından, dilerse Facebook fotoğraflarından dilediği fotoğrafı ekleyebilir. Fotoğrafın belirli bir alana oturtulması gerekir ve fotoğraf kesilmek zorundadır. Sonrasında mesaj yazma alanına ilerlenir ve kullanıcı dilediği mesajı yazabilir ve böylece kart oluşturulmuş olur. Gelinen adımda kullanıcılar, kartlarını okutmak için arkadaşlarını seçmektedirler. Uygulamanın son adımında ise, arkadaşlarını seçen kullanıcılara, kendilerine ulaşabilmek adına uygulama tarafından sorulan sorulara yanıt verme zorunluluğu aranır. Bu bilgileri giren kullanıcı yarışmada kartını oluşturmuş olur. Her kullanıcının sınırsız kart oluşturma hakkı vardır, fakat ödül sadece 1 kullanıcının 1 kartı ile kazanılmaya hak kazanılır. Bu uygulamada amaç en fazla kartını arkadaşlarına okutabilmektir. Sıralamada her kullanıcının yarattığı kartlar arasında en çok okunan kartlar tutularak, kullanıcıların toplamda en çok okuttuğu kart sayıları ile sıralamaya girer.

Her oyunun ardından kullanıcılara sorulacak olan sorular, yalnızca Joker tarafından tutulacak olup, asla diğer katılımcılar ve 3. Parti firmalar ile paylaşılmayacaktır.

Katılımcılar, her oyunun ardından arkadaşlarını davet ederek, oyunu oynamaları konusunda arkadaşlarını teşvik edebilir.

Kullanıcılar uygulamanın içindeki “En Çok Okunanlar” bölümünden oyun içerisinde en çok okunan 10 kartı, en çok okunandan en az okunana göre görüntüleyebilirler. Dilerlerse uygulamayı Facebook ve Twitter’da arkadaşları ile paylaşabilirler.

Değerlendirme

Yarışmanın amacı kullanıcıların, kartlarını olabildiğince çok arkadaşlarına okutturmaktır. En çok arkadaşı uygulamaya gelen kullanıcı, o kadar çok kartını okutturmuş ve sıralamada öne geçmiş olur. Oyun içerisinde zamanlamalar milisaniyeye kadar tutulmaktadır ve eşitlik durumu söz konusu olmamaktadır. Oy sayısında eşitlik olması durumunda en önce oluşturulan kartın sahibi olan kullanıcımız sıralamada önde olacaktır.

S.S.S

Yarışmaya birden fazla kart ile katılınabilir mi?

Evet. Yarışmaya dilediğiniz kadar kart ile katılabilirsiniz ancak toplam kartlarınızı okutma sayınız ile ödül kazanmaya hak kazanabilirsiniz.
Oylama ve ödül dağıtımı nasıl olacak?

Katılımcılar, yarışmaya diledikleri kadar kart ile katılabilirler. Ancak her yarışmacı, sadece bir kez ödül alabilir. Sıralamada ilk 10’a girenlere çeşitli ödüller verilecektir.

Yarışma sıralamasında sadece ilk 10’a girenlere ödül verilecektir. Sıralamada ilk 10’a girenlerden;

1.ye= 500 TL Yüklü Joker Kart + Sürpriz Hediye

2.ye= 450 TL Yüklü Joker Kart + Sürpriz Hediye

3.ye= 400 TL Yüklü Joker Kart + Sürpriz Hediye

4.ye= 350 TL Yüklü Joker Kart + Sürpriz Hediye

5.ye= 300 TL Yüklü Joker Kart + Sürpriz Hediye

6.ya= 250 TL Yüklü Joker Kart + Sürpriz Hediye

7.ye= 200 TL Yüklü Joker Kart + Sürpriz Hediye

8.ye= 150 TL Yüklü Joker Kart + Sürpriz Hediye

9.ya= 100 TL Yüklü Joker Kart + Sürpriz Hediye

10.ya= 50 TL Yüklü Joker Kart + Sürpriz Hediye

Ödüllerdeki Joker Kartlar, sadece Joker mağazalarında geçerli olacaktır. Soobe mağazaları ve bayiilerinde geçerli olmayacaktır.

Joker Kartlar içerisindeki puanların son kullanım tarihi 31 Nisan 2014’tür.

Bir katılımcı sadece bir kez ödül kazanabilir. Her katılımcı sadece kendine ait bir zamanlama ile yarışmada ödül kazanabilir; bir başkasının zamanıyla yarışmaya katılamaz, ödül alamaz.

Joker personeli, CreaTürk çalışanları ve yakınları, ödül kazanmaya hak kazansalar dahi, ödül kazanamazlar.

Uygulamaya katılımda yaş sınırı yok ancak yarışma sonu verilecek ödüller için 18 yaşından küçük olmama şartı aranır. 18 yaşından küçükler dereceye girerlerse, ödüllerini velisi veya yasal varisi alabilir.

Kullanıcılar En Çok Okunan Kartları nasıl görebilirler?

Uygulamada ‘En Okunanlar’ linkine tıklandığında oluşturdukları kartları en çok okutan 10 kişi yer almaktadır.

Eşitlik durumunda kazanan nasıl belirlenir?

Olası bir kart okunma sayısı eşitliği olması durumunda, kartların oluşturulma zamanlarına bakılır. Zamanlar milisaniyeye kadar kontrol edilir. Yarışmacılar için kart oluşturma tarihi esas alınmakta olup, kartı önce oluşturarak yarışmaya katılan yarışmacı sıralamada daha üstte yer almaktadır.

18 yaşından küçükler de bu yarışmaya katılabilir mi?

Uygulamaya katılımda yaş sınırı yoktur ancak yarışma sonu verilecek ödüller için 18 yaşından küçük olmama şartı aranır. 18 yaşından küçükler dereceye girerlerse, ödüllerini velisi veya yasal varisi alabilir.

Bir yarışmacı birden fazla ödül kazanabilir mi?

Hayır. Bir yarışmacı sadece bir kez ödül alabilir.

Kimler ödül kazanamaz?

Joker personeli, CreaTürk çalışanları ve yakınları, ödül kazanmaya hak kazansalar dahi, ödül kazanamazlar.

Etiketler: ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Nebi Sever dedi ki:

  Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

 2. Abdulsamet Konakoğlu dedi ki:

  Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

 3. Tuğce Cibooğlu dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 4. Emine Tuğçe Özırk dedi ki:

  Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Yorum Yaz