Aris Pırlanta’dan 3 Kişiye iPhone 5S Hediye!

Aris Pırlanta’dan 3 Kişiye iPhone 5S Hediye!
Aris Pırlanta'dan 3 Kişiye iPhone 5S Hediye!

2014’ten dileğim…

Mutluluğumuzu taçlandıran pırlantalar gibi özeldir dileklerimiz. Yeni yıl yaklaşırken herkesin dilekleri pırlanta gibi ışıldamaya başladı bile. Siz de yeni yıldan beklediklerinizi pırlantalara fısıldayın, dilediğiniz ışıldadıkça iPhone 5S kazanma şansı yakalayın.

Aris Pırlanta 3 Kişiye iPhone 5S Katılım Koşulları

www.facebook.com/ArisPirlantaSanati adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan “2014’ten Dileğim” uygulaması 13.12.2013(Saat:00.01)–30.12.2013(Saat:23.59) tarihleri arasında Ariş Hediyelik Eşya San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
www.facebook.com/ArisPirlantaSanati internet sitesine (ücretsiz) girip sayfayı beğenerek hizmet ve ürünlerin tanıtımlarını izledikten ve sayfada yer alan “2014’ten dileğim” uygulamasına yeni yıl dileklerini yazdıktan sonra karşılarına çıkan bilgi formuna ad, soyad, adres, e-mail, ve telefon bilgilerini girip kaydolan tüm kullanıcılara 1 çekiliş hakkı, ayrıca uygulamaya davet ettiği her arkadaşı için de 1 çekiliş hakkı daha verilecektir. Bir kişi yazdığı yeni yıl dilekleri için 50, davet ettiği arkadaşları için 50 olmak üzere kampanya süresi boyunca en fazla 100 çekiliş hakkı kazanabilecektir.
Bu kampanyaya katılanlar arasında yapılacak olan çekilişte 3 kişi Apple iPhone 5S 16 GB Cep Telefonu(Hat+Kart Hariç) ikramiyesi kazanacaktır.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, Ariş Hediyelik Eşya San. ve Tic. A.Ş. kullanıcıların ad, soyad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.
Kampanya katılım formundaki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gereklidir. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Ariş Hediyelik Eşya San. ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Ariş Hediyelik Eşya San. ve Tic. A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları Facebook profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
Ariş Hediyelik Eşya San. ve Tic. A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Ariş Hediyelik Eşya San. ve Tic. A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Çekiliş 13.01.2014 tarihinde saat 13:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti., Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merk. No:25 D:37 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazananlar,17.01.2014 tarihli Radikal gazetesi Türkiye baskısında ve www.facebook.com/ArisPirlantaSanati sayfası üzerinden duyurulacaktır.
Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

Etiketler: ,

Yorum Yaz