Kütahya Porselen’den Yılbaşı Yarışması

Kütahya Porselen’den Yılbaşı Yarışması
Kütahya Porselen, Yılbaşı yarışması ile 1.’ye 12 kişilik Leonberg Yemek Takımı, 2.’ye 6 kişilik Caprice Kahvaltı Takımı ve 3.’ye de Mama Takımı hediye ediyor. Kampanyanın detaylarına görselin altındaki yazıdan ulaşabilir, buraya tıklayarak kampanyayı paylaşabilirsiniz.
Kütahya Porselen Yılbaşı Yarışması Hediyeleri
  • 14.12.2013 – 31.12.2013 tarihleri arasında Facebook uygulamasına giren kullanıcılar ekranın üst kısmından atılan cisimleri ekranın altı kısmında bulunan koşan adam ile torbaya toplamaya çalışacaklar. Oyuna katılan sayfa takipçileri 60 saniye içerisinde en yüksek puanı elde etmeye çalışacaktır. Oyun 31.12.2013 Saat 18:00’da sona erecektir.
  • Yarışma sonunda en yüksek puan alan ilk 3 kişi NG Kütahya Porselen’den hediye kazanmaya hak kazanırlar.
  • Yarışma sonunda birinci olan kişi “12 Kişilik Leonberg Yemek Takımı“, ikinci olan kişi “6 Kişilik Caprice Kahvaltı Takımı“, üçüncü olan kişi “Mama Takımı” kazanacaktır.
  • Yarışmaya her katılımcı 1 (bir) kez üye olabilir. Birden fazla üyeliği olan katılımcıların sadece ilk üyelikleri geçerli olacaktır.
  • Talihliler kazandıkları hediyelerin nakit karşılığını talep eedemez, kazandığı hediyeyi değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
  • Bu kampanya MPİ kapsamı dışında düzenlenmektedir.
Kampanyaya katılmak için, tıklayınız

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Furkan Fatih Kırmızı dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yorum Yaz