Ucuz Kredi Veren Bankalar

Ucuz Kredi Veren Bankalar

İhtiyaçlarınızı karşılamak için ucuz banka kredileri mevcuttur. Bankalar arası rekabet gereği kredi yarışında öne geçmek için bazı bankalar dosya masrafsız krediler sunabilmektedir. Böylece kredi daha ucuz bir hale gelebilir. Bu noktada bankalar kredibilitesi yüksek olan kişilere daha ucuz kredi verebilirler. Ucuz kredi aslında daha düşük faizli ya da dosya masraflarında indirim yapan ya da hiç dosya masrafı alınmayan kredidir.

Ucuz kredi veren bankalar yılsonu hedeflerini gerçekleştirmek için dosya masrafsız kredi verebilirler. Özellikle bayram dönemlerinde bankalar öne geçebilmek için ucuz kredi kampanyaları düzenleyebilirler. Ucuz kredi veren bankalar genellikle büyük mevduata sahip bankalar olmaktadır. Örneğin Garanti Bankası , Akbank, İş bankası daha ucuz kredi veren bankalardır.

İnternet sitelerinde tüm bankaların kredi faiz oranları ve dosya masraflarını gösteren tablolar vardır. Tüm bu listeleri inceleyerek daha ucuz kredilere başvurabilirsiniz. Bazı bankalar şubesiz işlem yapabilmektedir. Örneğin Bank pozitif şubesiz bankacılık yapmaktadır, bu da maliyetleri ciddi ölçüde düşürmektedir, bu nedenle pek çok maliyeti tüketiciye yansıtmaz, bu nedenle Bank pozitif de ucuz kredi veren bankalar arasındadır.

Banka kampanyaları veya kredi kampanyaları.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Enes Kızmaz dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz