2014 Banka Kredi Başvurusu Kampanyaları

2014 Banka Kredi Başvurusu Kampanyaları

Bankaların 2014 son acil kredi kampanyaları başladı, kredi başvurularınızı kampanya bitmeden gerçekleştirmeniz durumunda avantajlı faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz. Kurban bayramı yaklaşıyor ve nakit ihtiyacınız var, bayramda tatile gitmek istiyorsunuz ve nakit ihtiyacınız var, bunun gibi bir çok ihtiyaçlarınız için bankaların 2014 kampanyaları tam size göre. Bu kampanyalardan yararlanabilmek için kredibilitenizin düşük olmaması gerekiyor.

Eğer düzenli bir işiniz varsa ve geliriniz kredi taksitlerini ödemek için yeterliyse ve geçmişte kara listeye girmediyseniz en yakın bir banka şubesine uğrayarak kampanyalı banka kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Ya da bankaların internet siteleri üzerinden hızlı kredi başvur bölümüne başvurarak ön kredi onayıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Burada krediniz onaylansa dahi belgelerinizi şubeye teslim etmeniz gerekir.

Bankaların müşteri hizmetlerini arayarak da 2014 kampanyalı banka kredisi kullanmak istediğinizi ileterek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu durumda yine belgeleri şubeye teslim etmeniz gerekir. SMS yoluyla da banka kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandı mesajı geldikten sonra en yakın banka şubesine giderek acil kredi başvurusu işlemlerini tamamlamanız gerekir. 2014 kampanyaları bitmeden banka kredileri başvurusunda bulunmayı unutmayın.

Etiketler: ,

Yorum Yaz