Telefonla Kredi Başvurusu

Telefonla Kredi Başvurusu

Bankaların çağrı merkezlerinden telefonla kredi başvurusu yapma imkanı bulunmaktadır. Artık günümüzde isteklerimize kavuşmak için beklemek gerekmiyor.İsteklerimize ulaşmak bir telefon kadar uzağımızda. Eğer düzenli bir işiniz varsa, kredi notunuz yüksekse geçmişte borçlarınızı düzenli ödediyseniz ve toplam borcunuz ile ödeme gücünüz arasında ciddi bir uçurum yoksa telefonla kredi başvurusunda bulunarak ihtiyacınız olan nakit paraya kavuşabilirsiniz.Ama bu şartlara uymuyorsanız bu sayfadan yardım alabilirsiniz.

Telefonla kredi başvurusu iki şekilde olmaktadır. Ya müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ya da sms yoluyla telefonla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sms ile başvurularda sadece TC numaranızı, istediğiniz kredi tutarını , vadesini, aylık gelir durumunuzu bildirerek kısa mesaj gönderebilir, 5 dk içinde kredi sonucunuzu alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak yine TC numarası, istediğiniz kredi tutarı, vadeleri, aylık net gelirinizi bildirerek sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

Her bankanın kredi koşulları farklıdır , acil para bulmam lazım diyorsanız teknolojinin nimetlerinden faydalanabilir, ucuza kredi kullanabilirsiniz.Telefonla kredi başvurusu yapmadan önce internet sitelerinden tüm bankaların kredi faiz oranları ve dosya masrafları ile ilgili detaylı bir araştırma yapmanız kredi maliyetlerini düşük tutmak için gereklidir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Tarık Güven dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz