Bioderma’dan Yeni Kampanya

Bioderma’dan Yeni Kampanya
Bioderma, yapmış olduğu yeni kampanyası ile haftanın birincisine PhotodermMAX Ultra Fluid ve Photoderm Bronz Brume, Ayın birincisine güzellik uzmanı ile cilt analizi ve 250TL değerinde Bioderma hediye çeki ve tüm zamanların birincisine iPad mini hediye!
Kampanya Adı: Güneşli Günler

Kampanya Sayfası İçin Tıklayınız.

Kullanım Koşulları

 • Bioderma Facebook sayfasının tanıtımını ve takipçi sayısını artırmak amacıyla düzenlenen Güneşli Günler Kampanyasına, https://apps.facebook.com/gunesligunler/adresinden ücretsiz giriş yaparak katılınabilir.
 • Oyunda amaç her hafta en yüksek skoru skoru yapmaktır. Yeni hafta başlangıcında skor listesi temizlenmektedir. Ayrıca aylık olarak ve oyunun tüm zamanında birinci olana ayrıca hediye verilecektir. Her kullanıcını sadece bir sefer hediye kazanabilir. Aynı kullanıcının tekrar birinci olması durumunda listede bulunan bir sonraki kullanıcıya hediye verilecektir.
 • Bioderma kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve hediye kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
 • Bioderma bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Bioderma sorumlu tutulamaz.
 • Hediyeler nakte çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez.
 • Bioderma haber vermeden kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanyanın sonlandırıldığı hafta oyuncuları ödüllerini talep edemezler.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Kampanyada oyun sınırı yoktur.
 • Her kullanıcı her hediyeden en fazla 1 adet kazanabilir.
 • Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
 • Bu kampanyanın Facebook sitesi ile bir ilgisi yoktur. Yaşananabilecek aksaklıklardan Facebook sitesi sorumlu değildir.
Bioderma'dan Yeni Kampanya Ödülleri

Yasal Uyarı

 1. Bioderma ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 2. Bioderma Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek ve ödülleri teslim etmek.
 3. Bioderma web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez. Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir;

Pepsi, Opet ile yapmış olduğu kampanya ile her kapak koduna 0,50 TL Akaryakıt hediye ediyor. Kampanya detayları için tıklayınız.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. İbrahim Kağan İncekara dedi ki:

  Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

Yorum Yaz