Avea’dan Hediye Makinesi

Avea’dan Hediye Makinesi
Siz de Avea’nın yeni kampanyasına katılarak, elmasepeti.com’dan sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
Avea'dan Hediye Makinesi
Avea’dan Hediye Makinesi

Kampanya Sayfası İçin, Tıklayınız.

Katılım Koşulları

 • İşbu Şartname konusu “Hediye Makinası” uygulaması herkese açıktır.
 • Kampanya’ya Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları, Avea bayileri; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.
 • Kampanya 02.08.2013 tarihinde saat 17:00’te başlayacak olup 03.08.2013 tarihinde saat 16:00’da sona erecektir.
 • Kampanya’ya katılmak isteyen Facebook kullanıcıları 02.08.2013 ve 03.08.2013 tarihleri arasında https://www.facebook.com/avea adresli Avea sayfasını beğendiklerinde karşılarına çıkacak olan Hediye Makinası uygulamasına gerekli izinleri kabul ederek katılmaları gerekmektedir.
 • Her kullanıcının oyuna girdiği zaman ruloyu 15 kere çevirme hakkı bulunmaktadır.
 • Hakları tükenen kullanıcılar davet ettikleri her bir arkadaşa karşılık ruloyu 1 kez daha çevirme hakkı kazanacaktır.
 • Kullanıcıların karşılarına gelen ruloda 3 adet bölme bulunmaktadır. Ruloların içinde uygulama sonunda ödül olarak verilecek hediyelerin fotoğrafları yer almaktadır. Yanyana olarak, 3 adet aynı hediye resmini denk getiren kullanıcı resimde gördüğü hediyeyi ödül olarak kazanacaktır. Kullanıcı ödül kazandığı zaman kazandınız bilgisi çıkacaktır. 3 fotoğrafı yan yana getirerek ödül kazanan kullanıcıların kazandınız bilgisi verildikten sonra karşılarına çıkan formu doldurmaları gerekmektedir.
 • Kampanya yalnızca bireysel katılıma açıktır. Avea’nın sağladığı ürün ve hizmetler hakkında kendileriyle iletişim kurulmasına izin vermeleri gerekmektedir. Abonenin vermiş olduğu iletişim iznini kaldırma hakkı saklıdır.
 • 3 tane aynı fotoğrafı denk getiren kullanıcılar ödül kazanacaktır. Kazanılacak ödüller 1 adet Angry Birds Peluş Anahtarlık (Hızlı Sarı), 2 adet Muvit Fold iPad mini Kılıf ve Standı (Siyah), 2 adet Muvit Crystal iPhone 5 Kılıfı + Ekran Koruyucu Film (Şeffaf), 2 adet Angry Birds Peluş Anahtarlık (Hain Domuzcuk), 2 adet Muvit Slim Case Kapaklı Deri iPhone 5 Kılıfı + Ekran Koruyucu Film (Siyah), 2 adet Muvit Rubber Back Video Sert iPhone 4/4S Kılıf ve Standı + Ekran Koruyucu Film (Fuşya), 2 adet Muvit Ultra Thin 2’li iPhone 5 Kılıfı + Ekran Koruyucu Film (Beyaz, Siyah), 2 adet Muvit Silikon iPhone 5 Kılıfı + Ekran Koruyucu Film (Beyaz, Pembe, Siyah), 2 adet Muvit Minigel SpeedLight Sert iPhone 5 Kılıfı + Ekran Koruyucu Film (Mavi), 2 adet XtremeMac Sportwrap iPhone/iPod touch Kılıf ve Kol Bandı (Boyut: Tüm Bedenler Siyah), 1 adet XtremeMac Micro Folio Kumaş iPad mini Kılıf ve Standı (Mavi Kot), 1 adet Angry Birds Peluş Anahtarlık (Bombacı Siyah), 1 adet Muvit Snow Slim Carbon iPad 2 Kılıf ve Standı (Siyah), 1 adet DiCAPac WPI10 Su Geçirmez Vinil iPhone Kılıfı (Siyah), 1 adet Angry Birds 3D 2’li Figür (Asabi Kırmızı, Tombul Beyaz) olarak toplamda 24 adettir.
 • Ödül kazananların hediyeleri formda doldurdukları adrese gönderilecektir. Kazanılan ödüller iade edilemez, paraya dönüştürülemez.
 • Ödül kazanan abonelerin isimleri 03.08.2013 tarihinde saat 17:00’da AVEA Facebook sayfasında, “Hediye Makinası” uygulama sekmesinin altında ilan edilecektir. Aboneler isimlerinin açıklanmasına Kampanya’ya katılmakla muvafakat ederler.
 • Yarışmaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 • Kampanya’ya katılan her abone maksimum 3 ödül kazanabilir.
 • Ödül kazanan abonelerin, söz konusu haklarını Avea’nın kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış iletişim vermeleri halinde Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar belirlenmesi durumunda bu abone Ödül’e hak kazanamayacak olup, Avea’nın yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
 • Kampanya’ya katılanlar Avea’nın işbu Kampanya Şartnamesi’nde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Avea tarafından yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Avea’nın defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., Kampanya’ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan, yanlış iletişim ile kampanyaya katılımdan dolayı oluşabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.
 • İşbu Şartname, “Hediye Makinası” için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
 • Avea’nın Kampanya’yı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve Kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Kampanya’ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
 • Bu kampanya Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 01.03.2013 tarihli ve 58259698-255.05.02/813-2371 sayılı izni ile kapsamı dışında düzenlenmektedir.

Etiketler:

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Gazanfer Söylemez dedi ki:

  İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 2. Günyol Ufuk Örge dedi ki:

  Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

 3. Birgen Güvener dedi ki:

  İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Yorum Yaz