Lipton’dan Vespa Hediyeli Yarışma

Lipton’dan Vespa Hediyeli Yarışma
Lipton, Facebook sayfasında başlattığı uygulama ile Lipton İce Tea kutusunu tasarlayıp, en çok oyu alan 10 kişiyi seçip, jüri ile belirlenen ilk 3’e de Vespa hediye ediyor!

Katılım Şartları

“Tasarımcı Aranıyor” uygulaması (“Uygulama”), Lipton Ice Tea tarafından düzenlenmektedir.
Herhangi bir şüpheye mahal vermemek adına, işbu Uygulama’nın kurulması, yürütülmesi ve sonuçlandırılması aşamalarında Lipton Ice Tea ile Facebook arasında sponsorluk, destek ve/veya benzeri hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır.
Uygulamaya katılan herkes aşağıdaki katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
“Tasarımcı Aranıyor” projesi, Lipton Ice Tea Facebook sayfasında bir uygulama olarak yayınlanacaktır.
Uygulamaya Nasıl Katılacaksınız?
“Tasarımcı Aranıyor” projesinde kullanıcıların amacı, Lipton Ice Tea’nin “Dragon Fruit” ve “Tropicool” ürünlerinin kutularını tasarlamaktır.

Uygulamanın kurgusu şu şekilde gerçekleşecektir:

 1. Kullanıcılar iletişim bilgilerini vererek uygulamaya giriş yapacaktır.
 2. Dragon Fruit ve Tropicool ürünlerinden birini seçen kullanıcı, tasarımını uygulama üzerinden ya da indirdiği şablon dosyası üzerinden yapabilecektir.
 3. Her kullanıcı gün başına 2 tasarım gönderebilecektir.
 4. Kullanıcılar diğer tasarımları oylayabilecektir.
 5. Yarışma sonunda en çok oy alan 10 tasarım arasından jürinin belirleyeceği birincinin yaptığı tasarım, ilgili ürünün kutularına basılacaktır.
 6. Yarışma sonunda en çok oy alan 10 tasarım arasından jürinin belirleyeceği 1., 2. ve 3.’ler Vespa LX 150 motosiklet kazanacaktır.
 7. Yarışma 15 Eylül 2013’te sona erecek, sonrasında jüri oylamasına geçilecektir. Yarışma sonuçları 30 Eylül 2013’te Lipton Ice Tea Facebook sayfasından açıklanacaktır.

Katılım Koşulları

 • Lipton Ice Tea çalışanları ile uygulamanın geliştirilmesinde çalışmış ajans çalışanları ve onların birinci derece akrabaları uygulamaya katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeleri teslim edilmez.
 • Talihliler, ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez. Haklarını devredemez ve satamazlar.
 • Lipton Ice Tea, hile yaptığı tespit edilen kullanıcıları yarışma dışı bırakma hakkını saklı tutar.
 • “Tasarımcı Aranıyor” projesine katılmak için, Facebook kullanıcısı olmanız gerekmektedir.
 • Her kullanıcı, formda yer alan bilgilerinin doğruluğunu teyit etmek durumundadır. Ödül kazanan kullanıcılara ödüllerinin teslim edilebilmesi için kullanıcıların bilgi formunda iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak belirtmesi gerekmektedir.
 • Farklı Facebook profili bilgileri, farklı cep telefonu, farklı adres bilgileri ile sisteme giriş yapan kişiler IP adresleri aracılığı ile tespit edildiği takdirde Lipton Ice Tea bu hesapların kullanıcılarını diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 • Kazanan talihliler, Lipton Ice Tea Facebook sayfasında duyurulacaktır.
 • Uygulamada yarışılan isim ve soyadı, kimlik üzerinde de aynı olmalıdır.
 • Lipton Ice Tea, yarışmanın sonunda kazananların isimlerini dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, tanıtım malzemesi vs.) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak yayınlayabilir.
 • Kullanıcılar, Lipton Ice Tea’ye açıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda Lipton Ice Tea’nin münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 • Kullanıcılar, Uygulama dâhilinde 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Lipton Ice Tea’nin ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.
 • Kullanıcılar diğer kullanıcıların Uygulama’yı kullanmasını ya da dilediği gibi kullanmasını engellememeyi kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 • Kullanıcılar virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım (Spam, virüs, trojan ve benzeri türden programlar) ya da başka bir içeriği Uygulama’ya gönderemez. Aksi halde doğacak zarardan ötürü Lipton Ice Tea, ilgili kullanıcıya yönelteceği maddi manevi tüm tazminat haklarını saklı tutar.
 • Lipton Ice Tea, sitenin ve verdiği hizmetlerin sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. Lipton Ice Tea, özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Lipton Ice Tea’den kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 • Ödüller stoklarla sınırlıdır. Hangi hediyelerin verileceğiyle ilgili uygulama sonunda değişiklik yapma hakkı Lipton Ice Tea tarafında saklı tutulmaktadır.
 • Lipton Ice Tea dilediği zaman bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.
 • İhtilaf vukuunda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
Jüri oylamasında ilk 3'e girine Vespa Hediye!
Jüri oylamasında ilk 3’e girine Vespa Hediye!
Jüri Üyeleri
Jüri Üyeleri

Uygulamaya katılmak için buraya, diğer tasarımları oylamak için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz