Modayı takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. En çok rağbet gören marka ve tasarımcıları herkese tek bir çatı altında ulaştırma amacıyla hizmet veren trendyol.com, modaya dair aradığınız her şeyi ayağınıza seriyor. Ziyaretçileriyle ilk buluştuğu günden bu yana modaya öncülük eden ve bu doğrultuda Türk tasarımcılarına destek olarak onların ürünlerini internette satışa sunan ilk site olan trendyol.com, bu çalışmasıyla modaya verdiği önemi gözler önüne seriyor. Modanın öncüsü bu alışveriş sitesi, ABD merkezli dev yatırım şirketi Tiger Global ve Google, Twitter, Amazon gibi büyük şirketlerin de yatırımcısı olan Kleiner Perkins Caufield & Byers’tan aldığı yatırımlarla moda konusunda ne denli söz sahibi olduğunu ve kalitesini de kanıtlıyor.

Trendyol.com 2011 yılsonu itibariyle 6,5 milyonu aşkın üyeye hizmet veriyor. Tüm üyelerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için tüm imkanlarıyla çalışan trendyol.com, 900 kişilik genç bir ekibe sahip olup 1000’i aşkın marka seçeneğini müşterilerinin beğenisine sunarken, kurduğu dev operasyon merkezinden ise her gün sayısı on binleri bulan paketin sevkiyatını yapıyor. Trendyol.com’da kadın-erkek, anne-çocuk; giyimden çantaya, ev tekstilinden banyoya, bakım ürünlerinden ayakkabıya, saatten gözlüğe, lüks tasarımdan kozmetiğe kadar birçok kategoride birçok ürün yer alıyor. Modanın gerçek adresi olan trendyol.com, sunduğu bu ürünlerle moda dünyasındaki tüm gelişmeleri yakından takip etmenize de olanak sağlıyor.

Trendyol.com müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini yaşatma konusunda son derece hassas davranıyor. Güvenli alışveriş hususunda oldukça önemli güvenlik sertifikalarına sahip olan bu moda-alışveriş sitesi, sattığı ürünlerin orijinalliğini ve kalitesini tam 2 kez test edip testlerden başarıyla geçen ürünleri müşterilerine ulaştırıyor. Trendyol.com’dan aldığınız bir ürünü 15 gün içinde kolayca ve ücretsiz bir şekilde iade edebiliyor ve iade ettiğiniz ürünün ücretini, kargo ücreti de dahil olmak üzere geri alabiliyorsunuz. Ayrıca 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleri ekibiyle dilediğiniz her an soru ve sorunlarınıza çözüm arayan Trendyol.com, zaman zaman müşterilerine kampanyalar sunup müşteri memnuniyetini zirveye çıkarıyor. Modanın en doğru adresi olan bu alışveriş sitesinin tüm kampanyalarını sitemiz, kampanyamerkez.com aracılığıyla takip edebilir, birbirinden avantajlı fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

4 yorum

  1. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

  2. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  3. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  4. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir