Şehirler arası ulaşımda en büyük kolaylığı sağlamakta olan uçuş firmaları arasında en çok bilinenlerden bir tanesidir Sun Ekspress. Merkezi Antalya olan uçuş firması Türkiye’de kurulmuş olan ve aktif bir biçimde hava sahasında faaliyet göstermekte olan uçuş firması olarak dikkatleri çekmektedir. 1989 yılında uçuş hayatına başlamıştır Sun Express. Güneş Ekspres anlamına gelen ismiyle ikinci şubesini 2006 yılında İzmir’de açmıştır bu tanınmış uçuş firması. Türkiye’de şehirler arası uçuş deneyiminin başarılı bir biçimde gerçekleştirilmesinde dikkat geçen çalışmalar sergileyen ve güvenilir bir uçuş firması olan Sun Express 2008 yılında üçüncü şubesini İstanbul’a açarak firmanın bir adım daha genişlemesine olanak sağlamıştır. Sun Express firması 2010 yılında Almanya ülkesine düzenlediği severlerle ilk defa Anadolu’dan yurt dışına tarifeli direkt uçuşlara başlamış olan bir firma olmakla ünlenmiştir.

Firmalar hakkında: SunExpress

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde öneme tabi tutarak, büyük bir özen ve ehemmiyet ile uçuşlarını gerçekleştirmektedir Sun Express. Yunanistan, Tunus, Norveç, Almanya, Hollanda, İspanya, Mısır, Fransa, Lüksemburg, Hırvatistan, İngiltere, Avusturya, Kıbrıs, Belçika, Finlandiya, İsveç, Danimarka gibi ülkelere uçuş gerçekleştirmektedir Sun Express. Geniş seyahat portföyü olan Sun Express, bu sayede bugün yedi milyonu aşkın yolcu taşımaktadır. Genel anlamda % 84,12 doluluk oranı ile hizmet sunmaktadır uçuş firması. Emniyet, güvenlik, kalite, ekip bütünlüğü, karlılık konularında hassas bir biçimde şirket taahhütlerini oluşturmuştur. Ayrıca çalışanlarının da güvenliği, sağlığı ile de yakından ilgilenen firma, bu kapsamda iş sağlığı ve güvenliği alanında etkin çalışmalar sergilemektedir. Ayrıca firma, engelli ve hareket kabiliyeti kısıtlı bireyler için de hassas bir hizmet anlayışı ile de takdir toplamaktadır. Bu etkin çalışmaları ile de pek çok ödüle layık görülmüştür Sun Express.

Sun Express firması farklı uçuş sınıfları üreterek, hem ücret bakımından farklılık gösteren, hem de hizmet kapsamı bakımından farklılık arz eden sınıfları hizmete sunmuştur. Bu sayede farklı açılardan etkin hizmet anlayışı ile donatılmaya çalışılmıştır uçuş süreleri. Tüm bunların yanında Sun Express firması yeni uçaklar satın almıştır. Daha iyi hizmet sunabilmek ve daha kaliteli bir biçimde çalışma gerçekleştirebilmek için, en son teknoloji ile donatılmış uçaklar opsiyonlu bir biçimde Sun Express bünyesine dahil edilmiştir. Bu en son model uçakların hizmete 2015 ile 2021 yıllarında girmesi beklenmektedir.

2 yorum

  1. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  2. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir