Damak tadına ve hızlı, lezzetli yemeklere ilgi duyan toplulukların vazgeçilmez mekanlarından birisidir Burger King. Birbirinden farklı nitelikte ve lezzetle ürünler sunarak, her bütçeye, her damak tadına uygun ürünler üretme kabiliyetiyle takdir kazanmaktadır bu firma. Lezzeti önümüze sunan bu efsanevi serüvenin başlangıç tarihi 1954 olarak bilinmektedir. Bu tarihte Amerika Birleşik Devletleri Miami’de açılan ilk Burger King restoranında, 1957 yılında ilk defa firmanın efsanevi lezzeti olan Whopper satışa sunulmuştur. Burger King ‘Alevde Izgara’ konseptiyle farklı bir bakış açısı kazandırdığı lezzetli yiyecekler sunma hedefiyle pek çok ülkede çalışmalar sergilemektedir. Pek çok bireye iş imkanı da sunan bu lezzetli yemek duraklarına 78 farklı ülkede rastlamak mümkündür. Tüm bu farklı ülkelerde 12.400 kadar restoran ile hizmet sunmaktadır Burger King. Dünya çapında hizmet sunması dolayısıyla, hijyen ve kaliteye büyük önem vermekte ve bu nedenle çok daha hassas bir çalışma sergileyerek lezzetlerini sağlık standartları çerçevesinde üretmektedir.

Firmalar hakkında: Burger King

Eğitime önem veren bir firmadır Burger King. Kurulduğu günden bugüne, her daim daha yeni, daha kaliteli bir biçimde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Doğada atık olacak nitelikte, uzun süre doğada dönüştürülemeyecek nitelikte ürünler kullanmak yerine doğaya ve çevreye saygılı çalışmalar gerçekleştirerek, hizmet sunduğu her ülkede çevre dostu görünümüyle hizmet vermektedir. Bu lezzet ailesi Türkiye’ye ise 1995 yılında giriş yapmıştır. Kısa süre içerisinde Türkiye’de var olan Burger King lezzet duraklarının sayısı çoğalmış ve bu şekilde Burger King Türkiye’de de vazgeçilmez lezzetler arasına adını yazdırmayı başarmıştır. En hızlı büyüyen restoran zincirleri arasında hızlı bir yükselişle kendini göstermeyi başarmaktadır Burger King. Bu firma kapsamında üretilen ürünler, müşterilerin sağlığı düşünülerek sıfır trans yağ içeriği ile üretilmektedir. Trans yağların neden olduğu kalp ve damar hastalıklarının, Burger King’in lezzetli ürünleri neticesinde ortaya çıkma riski bu nedenle son derece az olmaktadır.

Helal et sertifikası yanı sıra, Türk müşterilerin içlerini rahatlatacak nitelikte sertifikalarıyla ürettiği ürünlerin kalitesini vurgulamaktadır Burger King. Bu sayede herkes lezzetli Burger King menülerini afiyetle tüketebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra Burger King’de çocuklar için de özel menüler yer almaktadır. Bu menüler içerdikleri lezzetli gıdaların yanı sıra hediye ettiği sürpriz oyuncaklarıyla da çocukları mutlu etmektedir.

3 yorum

  1. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  2. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  3. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir