Türkiye’yi Atatürk’ün çizdiği yol doğrultusunda çağdaş uygarlıklar seviyesine çıkarma hedefiyle yola çıkmıştır Petlas. Bu amaçla ilk olarak 1976 yılında kurulan firma, çalışmalarına devam ederek, başarı seviyesini her daim artırmayı ve hedef çıtasını her defasında bir adım ileriye taşımayı hedefleyerek çalışmaktadır. Türkiye’nin lastiği sloganıyla çıktığı yolda, güvenli lastik kavramına büyük önem vererek ürünlerini tasarlamaya ve üretmeye 1989 yılında başlamıştır. Petlas, her türlü koşulda, karda, buzda, yağmurda ve daha pek çok zorlu hava şartlarında ortaya çıkabilecek olumsuz koşullarda, araçlarla güvenli seyahat edilmesi için çalışmaktadır. Ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırma hedefiyle, büyük özveri ile çalışmakta olan kurum, güvenli lastik kavramını her ayrıntısıyla ele alarak, laboratuar çalışmalarıyla da en iyi, en kaliteli ürünü üretme çalışmalarına devam etmektedir. İSO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgeleri, AQAP-100 Endüstriyel Kalite Güvence Sistem Belgesi gibi ürünlerinin kalitesini de belgeleyecek nitelikte çalışmalar ile Petlas, hem markanın daha ileriye taşınmasında, hem de Türkiye’nin pazar payının artırılmasında aktif ve başarılı çalışmalar sergilediğini göstermektedir.

Firmalar hakkında: Petlas

90’dan fazla ülkede satışı gerçekleştirilmekte olan ‘Türkiye’nin lastiği’ Petlas, uluslar arası arenada da kendine daha geniş bir alan elde edebilmek adına markalaşmanın tüm gereklerini uzman ekibi ile birlikte yerine getirmektedir. Bu sayede hedefi, markanın uluslar arası Pazar payını artırarak ülke ekonomisine de katkı sağlamaktır. Sadece ülkesini ve kullanıcılarını düşünerek değil, aynı zamanda çevre bilinciyle de hareket etmektedir Petlas. Bu kapsamda geliştirdikleri ürünler ile hem toplumu, hem ülkeyi, hem de çevreyi koruyup, daha iyi bir seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

İş makinelerinden forkliftlere, otomobillerden kamyon ya da askeri uçak gibi pek çok aracın lastik ihtiyacının karşılanmasında kaliteden ödün vermeksizin üretim sağlamaktadır. Zirai araçlar için de gerekli olan lastik türleri kadar tüm ürünlerinin etkin bir biçimde sergilendiği reklam, tanıtım ve benzeri çalışmaları ile de Petlas pek çok kişinin takdirini kazanıp dikkatleri cezp etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir