Bir Türk markası olan Koton ilk defa 1988 yılında İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır müşterilerine. Küçük bir mağaza ile başlayan ve gittikçe tüm Türkiye’yi avucunun içerisine alan bu serüvenin başkahramanı olarak 1995 yılında mağazanın konseptinde yapılan değişiklik gösterilmektedir. Bu değişiklik ile birlikte Koton, günümüz dünyasında her bireyin ilgisini çeken formuna kavuşmuş ve bu sayede ilerlemek adına ilk adımlarını atmaya başlamıştır. 1996 yılında Almanya’da ilk mağazasını açan Koton, sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda yurtdışında pek çok ülkede yerini alarak, markalaşma yolunda önemli adımlar atmıştır. Pamuk anlamına gelen bir marka ismiyle yola çıkışının ardından, kaliteli ürünler, Türkiye’nin her yerine yayılan bir başarı dizisi ile adından sıkça söz ettiren firma, Türkiye’nin en değerli ikinci moda perakendesi markası olarak, başarılarını her geçen gün artırarak ilerlemeyi sürdüreceğini göstermiştir.
Firmalar hakkında: Koton

 Koton, hızlı bir yükselişle ilerlemeye devam ettiği bu inişli, çıkışlı yolda, öncelikli olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar sergilemektedir. Dönem içerisinde müşterilerinin en çok ihtiyaç duyduğu ürünleri, yaratıcı tasarımcıların başarılı çalışmaları sayesinde moda eleğinden geçirerek, oldukça farklı ve etkileyici bir tarz oluşturma amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Bu aktif çalışma sayesinde her gün 55 yeni ürünü vitrininde görücüye çıkaran Koton, sadece bayanlar için değil, aynı zamanda erkek ve çocuklar için de başarılı koleksiyonlar sunarak her ihtiyaca yanıt verdiğini kanıtlamaktadır. Aksesuarların da ürün yelpazesinde yerini aldığı Koton’a Türkiye’de 260 ayrı mağazadan ulaşabilmek, ürünlerini inceleme fırsatı bulabilmek mümkün olmaktadır. Yurtdışı düşünüldüğünde Koton’un mağaza sayısı 25 farklı ülkede 132 mağazaya ulaşmaktadır. Bu sayede her yıl 50’den fazla koleksiyon ile müşterilerinin ihtiyaçlarını moda ile buluşturmayı hedefleyen Koton’a ulaşabilmek daha kolay bir hal almaktadır.

Aynı zamanda 5000’e yakın kişiye iş imkanı sunan Koton, başarılı koleksiyonları kadar, Türkiye’nin her yerinde ihtiyaçlara cevap veriyor olmasıyla da takdirleri kazanmaktadır. Klasik görünümler kadar, özgün yaklaşımlar ile görselliği ön plana çıkaran tasarımlarla donatılmış koleksiyonları ile Koton, 2012 ve 2013 yıllarında ‘En çok beğenilen ve tercih edilen Kadın Markası’ unvanını elde etmeyi başarmıştır.

5 yorum

  1. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  2. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  3. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  4. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  5. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir