Ülkemizde mobilya denince akla gelen önemli markalardan biri haline gelmiş olan İstikbal, yılların verdiği tecrübesini kullanarak günümüz trendlerine uygun mobilyalar ve ev tekstili üretmeye devam ediyor. Ülkemizde evlerin büyük çoğunluğuna çeşitli ürünleriyle girmeyi başaran marka her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırmaya ve başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu başarısının sırrı ise yarım yüzyılı aşan tecrübesi olarak bilinse de, İstikbalin vizyonunu her zaman güncel tutması, başarısının arkasında yatan en önemli etken.
Firmalar hakkında: İstikbal
İlk kurulduğu yıllardan beri klasik mobilya çizgisinin dışına çıkarak farkını ortaya koymuş ve kısa sürede pek çok kişinin dikkatini çekmeyiş başarmış. Sürekli kendini geliştirmeyi iş haline getiren firmanın sadece mobilya ve yatak konusunda başarılı olduğu düşünülse de, ev tekstili ve bahçe mobilyaları gibi geniş ürün yelpazesinde her zaman kalitesinden ödün vermeden, uzun yıllar kullanılabilecek, fiyatıyla pek çok kullanıcıya itap edebilecek ürünler sunmaya devam ediyor. Son yıllarda halı ve ev aksesuarlarıyla da sık sık gündeme gelmiş ve evlerin baş köşesinde yerini almayı başarmış.
Her zaman müşteri memnuniyetini önceliği haline getiren firmanın, üretimden müşteriye ulaşana kadarki her aşamayı büyük bir titizlikle takip ettiği biliniyor. İstikbal diğer markaların aksine satış sonrası hizmete de önem veriyor ve kullanıcılarının her zaman yanında olduğunu hissettiriyor. Tüm bunları yaparken de kalitesinden ödün vermiyor. Satış ağını her geçen gün genişletmeye devam eden firmanın ülke genelindeki yüzlerce mağazasının yanı sıra dünya genelinde de hatırı sayılır şubesi ve satış noktası bulunmaktadır. Mobilya ve ev tekstili konusunda Türkiye’nin yüzü olan ve Türk ev modasını dünyaya tanıtmayı başaran firma, kaliteli çizgisinden çıkmadan dünyaca ünlü markalarla yarış halinde olmayı başarıyor.
Mağazalarında alışılmışın dışında bir konsept kullanan İstikbal, bir evi döşeyebilmek için pek çok ürünü tek çatı altında birleştirmeyi tercih ediyor. Bu mağazalar sayesinde ev dekorasyonundaki yenilikçi fikirleriyle sektörde öncü konumda olmayı başarıyor.

3 yorum

  1. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

  2. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  3. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir