Türkiye’nin Avea’nın ayrıcalıklı iletişim ve haberleşme dünyasıyla tanışması, 2004 yılına denk geliyor. Türkiye’nin en genç ve en yenilikçi mobil iletişim operatörü olan Avea, yeni nesil şebekesiyle ülke nüfusunun % 98’ine ulaşma başarısı gösteriyor. Sunduğu kurumsal ve bireysel hizmetleri her geçen gün büyüten bu GSM operatörü, teknolojiye, alt yapıya, yönetim ve 3000’e yakın çalışanına devamlı yatırım yapıyor. Sektörün en dinamik ve alternatif markası olan Avea, tüm bu özellikleriyle Türkiye mobil iletişim pazarında da ciddi bir rekabet ortamı yaratıyor.
Firmalar hakkında: Avea


Türkiye’nin en beğenilen ve tercih edilen GSM operatörü olma vizyonuyla hareket eden Avea, her zaman benzersiz bir müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet veriyor. Verdiği hizmetin kalitesini garanti eden şirket, müşterilerinin şikayet ve isteklerine en iyi şekilde yanıt verebilmek için ne gerekirse yapıyor. Ayrıca son teknolojik donanımların ve AR-GE merkezinin yer aldığı, gelişmiş altyapıya sahip ve dev bir alanı kaplayan İstanbul-Ümraniye’deki teknoloji merkezi ile Avea, kesintisiz ve kaliteli iletişimi tüm ülkeye yaymak ve özgürce konuşturmak için var gücüyle çalışıyor.

Avea, müşterilerine mobil iletişim ve haberleşme adına aradığı her şeyi sunuyor. Kurumsal ve bireysel müşterilerine yönelik birbirinden avantajlı konuşma, SMS ve internet paketleri bulunan bu GSM operatörü müşterilerinin, kullandığı tarifeye ek olarak uygun taksit imkanlarıyla akıllı telefon sahibi olmalarına da olanak sağlıyor. 10 yıllık mobil iletişim tecrübesi ile sektörünün en iyisi olma yolunda hızla ilerleyen Avea, kalitesini devamlı yükseltirken uygun fiyat politikasından da asla taviz vermiyor. Tüm müşterilerinin rahatça ve özgürce konuşabilmesi için cep yakmayan tarifeler sunan bu markanın, müşteri odaklı hizmet ve çalışmaları ise markaya ulusal ve uluslararası alanda verilen ödüllerle destekleniyor. Birbirinden avantajlı tarifelerinin yanı sıra müşterilerine özel düzenlediği kampanyalarla da bilinen Avea’nın en güncel kampanyalarını, sitemiz kampanyamerkez.com aracılığıyla takip edebilir, birbirinden cazip fırsatlardan siz de yararlanabilirsiniz.

1 Yorum

  1. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir