Vodafone Konuşturan Arama Asistanı Çekilişi

Vodafone Konuşturan Arama Asistanı Çekilişi. 14 Nisan 2020 tarihine kadar Vodafone Konuşturan Arama Asistanı paketi satın al, çekilişe katıl, 4 Haziran 2020 tarihinde yapılacak çekiliş ile 3 adet Sennheiser Momentum True Wireless Kulaklık kazanacak talihliden biri olma şansını yakala.

Kampanya tarihleri arasında Vodafone Yanımda uygulamasına ücretsiz giriş yaparak, KONUSTURAN yazıp ücretsiz 7000’e SMS göndererek veya online.vodafone.com.tr internet adresine kullanıcı adı ve şifresi ile ücretsiz giriş yaparak Konuşturan Arama Asistanı Paketi satın almaları halinde 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Bu kampanya Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. adına MPİ’nin 25.03.2020 tarih ve 24951361-255.01.02-E.2872 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.

31.03.2020 SAAT: 00.01- 14.04.2020 SAAT: 23.59 kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde Konuşturan Arama Asistanı Paketi satışını desteklemek amacı ile yapılacak kampanyada katılımcılar, akıllı telefonu üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasına ücretsiz giriş yaparak, KONUSTURAN yazıp ücretsiz 7000’e SMS göndererek veya online.vodafone.com.tr internet adresine kullanıcı adı ve şifresi ile ücretsiz giriş yaparak Konuşturan Arama Asistanı Paketi satın almaları halinde 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Talihliler, 04.06.2020 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:16/1 Kat:8 Şişli/İstanbul adresinde Saat: 11.00 de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 3 kişi 1.999TL TL değerinde Sennheiser Momentum True Wireless (kulak içi kulaklık) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 08.06.2020 tarihli BirGün gazetesinde duyurulacaktır. Kampanya Vodafone katılımcılara yöneliktir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Konuşturan Arama Asistanı paketi dahilinde abonelere paketin geçerli olduğu süre boyunca yurt içinde Vodafone’lularla geçerli sınırsız görüşme hakkı ve hediye Arama Asistanı Servisi verilecektir.Paketin ücreti vergiler dahil 7,90 TL’dir.

Konuşturan Arama Asistanı Paketi satın alındıktan sonra, her paket yenileme tarihinden 3 gün önce müşteriye bilgilendirme mesajı gönderilecek olup abonelik iptal edilmez ise tekrar yenilecektir.
Paket iptali için IPTAL KONUSTURAN yazıp 7000’e ücretsiz gönderilmesi gerekmektedir.

Faturalı bireysel hatlar için paket iptalinde, kalan kullanım hakkı iptal edildiği anda silinir ve hediye servis anlık olarak iptal edilir, iptal halinde paket ücreti fatura kesim tarihine kalan gün sayısına göre oranlanarak yansıtılır. Sonraki fatura döneminde paket yenilenmez.

Paket dahilinde verilen dakikalar ve hediye servis, faturalı bireysel hatlar için fatura kesim tarihine kadar geçerlidir.Faturasız bireysel hatlar için paket alındığında müşterinin mevcut tarifesinin kullanım dönemi içerisinde geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında hattını kapatan müşteriler kampanyadan yararlanamayacak ve aboneliğini iptal edenlerin iptal etmiş olduğu pakete ait çekiliş hakkı iptal edilecektir.
Paket iptalinden sonra aynı fatura dönemi içinde paket tekrardan satın alınabilecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. çalışanları ve tüm iştiraları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir