black friday 2019 n11

N11 Yılın Alışveriş Günü 11.11’e sayılı günler kaldı. Yılın Kara Cuma (black friday 2019) indirim günlerine hazırlıklar tamam gibi.

N11.com’un kuruluşunun yıldönümüne özel gerçekleştirdiği kampanya her yılın kasım ayının 11.gününde karşımıza çıkıyor. Bu yıl da yine 11 Kasım’da gerçekleşecek olan Yılın Alışveriş Günü’ni merakla bekliyoruz.

Her yıl indirimli kuponlarla çeşitli ürünlerde indirim yapan N11 bu yıl da aynı kampanyayı gerçekleştirecek. Yüzlerce üründe kupon kullanımına fırsat veren N11 arabadan beyaz eşyaya, kozmetikten elektrikli ürünlere kadar yüzlerce üründe kullanıcılarına indirim imkanı sunuyor.

Uygulama ya da internet sitesi üzerinden kupon satın alımına imkan sağlayan N11 11 Kasımda bu kuponlarla yüzlerce üründe indirim fırsatı sağlıyor.

11 Kasım 2019 tarihine sayılı günler kaldı. Hazır olun, yılın alışveriş günü indirimlerini yakalayın! İndirim fırsatlarını dilediğiniz üründe değerlendirin.

N11.com 11.11 tarihinde kullanabileceğiniz kuponları şimdiden biriktirmeye başlayın. Eğer hızlıysanız bir tık hızında kuponları yakalamaya çalışın ya da kuponmatik uygulamasını kullanarak sürpriz indirim kuponlarını kazananın. İhtiyacınız olan yüzlerce ürünü indirimli halleriyle satın alın.

Aileniz, eşiniz ya da sevdikleriniz için hediye fırsatlarını değerlendirebilir, ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüzlerce ürün içerisinden indirimli olanları tercih edebilirsiniz.

Üstelik müjde! Bu indirimlerden yararlanmak için herhangi bir koda ihtiyacınız yok. Sadece 11 Kasım’dan önce kuponları yakalamaya çalışın! Ya da kuponmatik uygulamasıyla onlarca indirim kuponlarından birine sahip olun. Siz de yılın alışveriş gününü indirim fırsatlarıyla değerlendirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir