Bim 1 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu hafta aktüel ürünlerde teknolojik ürünler ve mutfak eşyalarının ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Bim 1 Kasım 2019 kataloğunu incelediğimizde evinizde ihtiyacınız olan pek çok ürünün yer aldığını söyleyebilir. Dilerseniz hep birlikte inceleyelim.

Katalogda ilk olarak 2 adet cep telefonu dikkatleri çekiyor. Bu telefonlardan birincisi Huawei Y5 Cep Telefonu. 899 TL’den satışı sunulan Huawei marka cep telefonu 2 yıl Huawei Türkiye Garantili olarak satılıyor. 4 çekirdek işlemcisi ve çift sim kart özelliği ise dikkat çeken ayrıntılardan bazıları. İkinci telefon ise Xiamoi Redmi Go Cep Telefonu. 599 Tl olarak satılan bu telefon 2 yıl Xiaomi Türkiye Garantili olarak satışa sunuluyor. Bunun yanı sıra 4 çekirdek işlemci ve 3000 mAh bataryaya sahip.

Bim 1 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Mutfakların olmazsa olmazı çay makinesi bu hafta aktüel ürünler arasında yer alıyor. Kiwi marka çay makinesi, 99 TL olarak satışa sunuluyor. 0.9 lt çay demliği ve 1.8 lt su ısıtma kapasitesi özelliklerine sahip. Ayrıca tasarruflu demleme sistemi ve paslanmaz gizli rezisdans dikkat çeken özellikleri arasında. 2200 Walt olan çay makinesi aynı zamanda sadece su ısıtıcısı olarak da kullanılma özelliğine sahip.

Bir diğer mutfak eşyası ise Ahşap Standlı Kapaklı Seramik Fırın Tenceresi. 49,90 Tl olarak satışa sunulan bu fırın tenceresi oldukça şık ve estetik bir görünüme sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir