10 TL Mavi İndirim Kodu

Jean sektöründe sadece Türkiye’nin değil dünyanın önde gelen markalarından biri olan Mavi, 1991 yılında İstanbul’da kurulmuş ve daha sonra dünyaya açılmayı başarmıştır. Yıllardır Türkiye’nin öncü markalarından biri olan Mavi, günümüzde de dünyanın pek çok yerinde satışlarına devam ediyor. Ürün çeşitliliği konusunda da müşterilerine geniş seçenekler sunan Mavi, hem mağazaları hem de internet sitesi üzerinden geniş seçeneklerini müşterileriyle buluşturuyor.

Mavi tutkunları için çok güzel bir fırsatla geldik. Eğer siz de Mavi’de alışveriş yapmayı seviyorsanız bu indirim koduna mutlaka bir göz atın.

Mavi’nin kendi internet sitesi üzerinden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli 10 TL indirimi mutlaka yakalayın.

Bunun için yapmanız gereken ise oldukça basit. Mavi’nin e-mağazasına girip üye olma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra vereceğiniz ilk alışverişte 10 TL indirim anında sizin oluyor. Bunun için sadece 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli.

Dilediğiniz gibi bir alışveriş yaptıktan sonra sepet aşamasında aşağıdaki kodu yapıştırın ve anında 10 TL indirimi yakalayın. Hem dilediğiniz ürünler kapınıza kadar gelsin hem de 10 TL indirim kodunun keyfini çıkarın.

Mavi e-mağazasında kullanabileceğiniz 100 TL ve üzeri ilk alışverişinde geçerli indirim kodu; MAVIM10

Sezonun en trend kıyafetleri için hemen Mavi’nin internet sitesini ziyaret edin ve birbirinden güzel ürünleri 10 TL indirimle alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir