hediye-dakika-GB-ramazan-kampanyasi

Ramazan ayına özel Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörleri her yıl yaptıkları hediye kontör, hediye dakika ve hediye internet kullanımın yanında hediye SMS veya hediye sosyal medya uygulamaları kullanımı için kolları sıvadı. En fazla hediye dakika ve internet kampanyası yapan GSM şirketi hangisi olacak? Bu Ramazan ayında da kullanıcılar hediyeye doyacak.

Türk Telekom Ramazan ayı İftar ve Sahur Kampanyası 2019

turktelekom-ramazan-kampanyası-2019

Hediye sahur kampanyası kapsamında ilk olarak Türk Telekom tarafından verilen hediye dakika ve internet kampanyasına göz atalım. Anlık olarak sahur vaktinde sizlerin dikkati ve takibini ödüllendiren Türk Telekom hediye internetinden veya hediye dakikasından kazanmak için yapmanız gereken uygulamaları üzerinden Türk Telekom Ramazan Kampanyasını takip etmek.  Siz de Türk Telekom kullanıcısıysanız hediye dakika GB ya da SMS için Türk Telekom uygulamasını iPhone cihazlarda Apple Store ve Android cihazlarda Play Store üzerinden uygulamayı indirin. Size verilen şifre ve telefon numaranızla giriş yapın. Girişin ardından uygulamanın paketler bölümüne giriş yapın ve Türk Telekom Mayıs ayı 2019 bedava internet paketi sayfasına göz atın. Anlık olarak değişebilen kampanyayı buradan takip edin ve tıklayarak yükleyin.

Vodafone Ramazan ayı İftar ve Sahur Kampanyası 2019

vodafone-ramazan-kampanyası-2019

Vodafone abonelerine bu Ramazan ayında da dopdolu hediyeler ve sürpriz kampanyalar yapacak. Vodafone kullanıcıların yararlanabileceği kampanyalar için siz de Vodafone’lu olabilirsiniz. Ramazan kampanyasını 2019 yenilikleri ile siz de fırsata dönüştürün. Vodafone bedava internet GB, bedava SMS ve bedava dakika hediyeleri kazanmak için neler yapmak gerekiyor? Vodafone’den hediye kazanmak için Bana Ne Var’ı kullanabilirsiniz. Peki Vodafone Bana Ne Var nasıl kullanılır?  Öncelikle Vodafone Yanımda Android veya iOS uygulamalarını telefonunuza indirin. Google Play veya App Store sayfalarından edindiğiniz bu uygulamalardan Bana Ne Var sayfasına griş yapın. Çarkı çevirin ve size 5GB’a kadar verilen hediye internetten biri çıksın. Artık hediyeyi kazanmak size kalmış.

Turkcell 2019 Ramazan Sahur ve İftar Hediye Kampanyası

turkcell-salla-kazan-ramazan-hediye-kampanyası-2019

Turkcell Ramazan ayı 2019 hediye kampanyasından GB ya da dakika kazanmak için neler yapabilirsiniz? Turkcell hediye GB kampanyası bu sene de Turkcell abonelerinin yüreğine derman olacak. Aramak isteyip de arayamadıklarınızı Turkcell tarafından size hediye dakika ve internet ile giderin. Özel olarak sadece Turkcell kullanıcıları için oluşturulan Turkcell hediye paket kampanyası dendiğinde ilk akla gelen tabi ki de Turkcell Sen Yap Diye kampanyasıdır. Buradan siz de bedava internet ve ücretsiz GB kazanabilirsiniz. Kazanmak için Turkcell abonesi olmanız yeterli. Hemen siz de turkcell.com.tr/senyapdiye sayfasına girin ve kampanyanın detaylarına ulaşın. Turkcell’de ayrıca Salla Kazan kampanyası da olacak. Turkcell aboneleri 2019 yılı Ramazan ayında da hediye dakikalara ve hediye internete doyacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir