N11 zincir kupon kampanyası ile alışverişlerinizi karlı hale getiriyor. Ülkenin en geniş yelpazeli e-ticaret platformunda gün geçmiyor ki yeni bir indirim kampanyası haberi gelmesi. 2 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek önemli bir indirim kampanyası başladı. Tüm Türkiye’den katılımlar devam ederken kampanyanın şartları da açıklandı. Alışverişe başlayarak kuponlar kazanıyorsunuz ve bu kuponları kullanarak da indirim kazanıyorsunuz.

2019 internet alışveriş kampanyaları içinde en çok rağbet gören N11 zincir kupon kampanyası 1 Nisan 2019 tarihinde başlamıştı. Katılımın devasa boyutlara ulaştığını gören N11 yetkilileri 2020 yılında da bu kampanyanın daha kapsamlı bir şekilde yeniden yapılabileceği konusunda fikirler topluyor. Kara Cuma indirimlerinin Türkiye’de en çok N11 mağazalarından yapılan alışverişlerle gündeme geldiğini söylersek abartmış sayılmayız.

Nasıl Kupon Kazanırım?

N11 indirimli ürünlerinin yer aldığı alışverişlerde kampanya devam ediyor. Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

Son Gün 2 Haziran

1 Nisan – 2 Haziran tarihleri arasında alışveriş yaparak bu kampanyadan istifade edenlerden ol.

7 Farklı Kupon kodu kullanabilirsiniz

Alışveriş yaptıkça farklı tutarlarda kupon kazan

11 Gün Geçerli

Kuponların aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullan

Zincir Kupon Kampanyası nedir?             

n11.com üyeleri, 01 Nisan – 02 Haziran 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor.

Detaylar: n11.com/kampanyalar/zincir-kupon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir