Bim 10 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu

Bim fırsat ürünleri kataloğunun 30 Nisan 2019 Salı günü tüm Bim mağazalarının şubelerinde satışa sunulacak olması burada aktüel ürünlerin hangileri olacağını merak edenler ve takip edenlerin bu ürünlere ucuz yollu ulaşabilmelerine olanak sağlamak adına kampanyamerkez.com olarak biz de aktüel fırsat ürünlerinin listesini ve kataloglarını sizlere sunacağız. Bim market ucuz ürünler kataloğunun içinde her hafta cuma ve salı günleri yapılan ve bazı günler de hafta sonu indirimleri ile müşterilerine mutlu günler geçirmeyi, ekonomik ferahlık yaşatmayı geleneksel hale getiren BİM marketin tüm indirim kataloglarını sizler için kampanyamerkez’de yayımlayacağız.

BİM 30 Nisan 2019 aktüel ürünler kataloğu

2019 indirimleri ile Bim market rakiplerinin bir tık üzerinde yer almayı bilmiş ve indirimli elektronik ürünler, çocuklar için bisikletler ya da oyuncakların satışı ile çokça konuşulmuştur. Bim mutfak eşyalarının da indirimli ürünler arasında yer alması ve satılması halkın Bim market şubelerine gelecek olan indirimli ürünler kataloğunu takip etmesi için başka bir nedendir. Bim aktüel ürünler geçtiğimiz yıllarda da ülkede gündem olmaya aday başlıklardan biri oluyor. Haber siteleri de aktüel ürünlerin neler olduğunu halka duyurmakta birbirleri ile yarışa girmiş durumdalar. Biz kampanyalar ve indirimler konusunda Türkiye’nin ilk platformlarından biri olarak sizlerin indirimlerden haberdar olmanız için elimizden geleni yapacağız.

30 Nisan 2019 ile 7 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bim marketlerinde indirime girecek ürünler listesi şöyle: (Güncellenecek)

3 Mayıs 2019 Cuma Bim Aktüel Ürün Kataloğu

Bim 16 Nisan 2019 Salı aktüel ürünler kataloğu

Bim 2019 enflasyonla toptan mücadele paketinde yok yok. Bim indirimleri 2019 yılında da devam edecek gibi. Açıklanan indirimli ürün listesinde bakın neler yer alıyor? Ramazan paketi BİM kampanyasını andıran aktüel fırsat ürünleri listesini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir