Seç Market indirim broşürü 2018

Seç Market bu hafta da dopdolu ürünlerle sizlere sürpriz yaptı. Aktüel ürün kampanyası ile ülke gündeminden düşmeyen Seç Market Ağustos ayının sonu ile Eylül ayının başında raflarda yer alacak olan ürünler için hemen Seç Market şubelerine uğrayabilirsiniz.

Seç Market aktüel fırsat ürünleri içinde siz de tam da bana göre diyeceğiniz kampanyalı ürünler yer alıyor. Temizlik ürünleri indirimi ile başlayan fırsatların içinde Deren Rize Çayı dikkat çekiyor. 25 TL’lerde olan fiyatların 18 TL’ye kadar düştüğünü görüyoruz. İndirimli ürünler içinde soğuk içecekler de  yer alıyor.

Şampuan kampanyaları ile de bu haftanın kataloğunda nelerin olduğunu aşağıda eklediğimiz broşürü inceleyerek sizler için en uygun fiyatlı ürünleri satın almak için Seç Market indirim mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Seç Market 22 Ağustos – 04 Eylül 2018 Kampanya Broşürü!

6 yorum

  1. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  2. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  3. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  4. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  5. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  6. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir