N11 kampanyaları ile okul malzemeleri indirimi

N11 kampanyaları ile okul malzemeleri indirimi

N11 okul kampanyasını başlattı. Eylül ayında açılacak olan okullara yönelik yapacağınız alışverişler için N11 Zincir Kupon kampanyası ile 122 TL’ye varan indirim kazanabilirsiniz. Yapacağınız alışveriş tutarına göre artan indirim imkanı ile siz de okul alışverişinizi 2018 – 2019 eğitim öğretim yılına başlarken indirimli alın. İlkokul ve ortaokul malzemeleri ile lise ve üniversite öğrencileri için birbirinden farklı okul ürünlerinde indirimli fiyatlara göz atın. Anaokulu ve kreş indirimi ile de bu kampanyaya katılanlar fırsatları kaçırmadan alışveriş için aşağıda vereceğimiz yöntemle daha ucuza alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Zincir Kupon – 122 TL’ye Varan İndirim

Son Gün 30 Eylül
27 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında 11 TL ve üzeri alışveriş yap

6 Farklı Kupon
Alışveriş yaptıkça farklı tutarlarda kupon kazan

11 Gün Geçerli
Kuponların aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullan

Okul Dönemi Kupon Kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 27 Ağustos – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor.
Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim? 30 Eylül 2018 saat 23.59’a kadar 11 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon/kuponlar kazanılabilir.

Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomotik olarak yüklenir.

Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim?

Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım>Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamak gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.

Alışveriş ve kupon tutarları nelerdir?

Alışveriş aralığına göre kazanılacak kupon adedi ve tutarları aşağıdaki gibidir:
11 TL – 49 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL değerinde 1 kupon,
50 TL – 99 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL ve 11 TL değerinde 2 kupon,
100 TL – 249 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 11 TL ve 33 TL değerinde 3 kupon,
250 TL – 499 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 11 TL, 33 TL ve 55 TL değerinde 4 kupon,
500 TL – 999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 11 TL, 33 TL, 55 TL ve 88 TL değerinde 5 kupon,
1.000 ve üzeri alışveriş yapan üyelerin hesabına 5 TL, 11 TL, 33 TL, 55 TL, 88 TL ve 122 TL değerinde 6 kupon yüklenecek.

Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?

Kuponların kullanım koşulları kategorilere göre değişkenlik gösterir. Detayları aşağıda görebilirsiniz.

Elektronik kategorisinden yapacağınız alışverişlerde:
5 TL değerindeki kupon 50 TL ve üzeri alışverişlerde,
11 TL değerindeki kupon 100 TL ve üzeri alışverişlerde,
33 TL değerindeki kupon 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde,
55 TL değerindeki kupon 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde
88 TL değerindeki kupon 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde
122 TL değerindeki kupon 3.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Elektronik hariç diğer kategorilerden yapacağınız alışverişlerde:
5 TL değerindeki kupon 50 TL ve üzeri alışverişlerde,
11 TL değerindeki kupon 100 TL ve üzeri alışverişlerde,
33 TL değerindeki kupon 275 TL ve üzeri alışverişlerde,
55 TL değerindeki kupon 600 TL ve üzeri alışverişlerde
88 TL değerindeki kupon 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde
122 TL değerindeki kupon 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre kupon zincirine hak kazanılacaktır.

Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullabilir miyim?

Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir. *Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.

Farklı tutarlarda kuponları nasıl kazanabilirm?

Aynı alışveriş aralığından tekrar aynı tutarda kupon kazanılamaz. Aynı aralıkta yapılan alışverişlerden bir alt zincirde yer alan kupon/kuponların yüklemesi yapılır. Farklı tutarda kuponlar kazanabilmek için farklı tutar aralığında alışveriş yapılması gerekir. Örneğin; ilk alışverişinizden 5 ve 11 TL değerinde kupon kazandınız. İkinci alışverişinizi de tekrar aynı aralıkta yaparsanız 5 ve 11 TL değerindeki kuponları değil, bir alt kupon zincirine ait 5 TL’lik kuponu kazanabilirsiniz.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullanılmalıdır. 11 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 11 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-maili üzerinden üye olunduğunda kupon kazanma hakkı elde edilir.

Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir?

Kazanılan kuponlar; Emlak, Telsiz & Masaüstü Telefon, Sim Kart, Hat, Paketler, Tuşlu Telefon, İkinci El – Yenilenmiş Telefonlar, Uzatılmış Garanti; Elektrikli Ev Aletleri; Yatırımlık Altın & Gümüş, Süpermarket, Bebek Bezi & Islak Mendil, Oto Lastik, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya, Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla ve anında indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Tüm alışverişlerimden kupon kazanabilir miyim?

Uçak bileti kategorisi hariç 11 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı?

Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz. * n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

“N11 kampanyaları ile okul malzemeleri indirimi” için 14 yanıt

Bir cevap yazın