Magnum Porsche Cayman Çekilişine Katıl

Magnum Porsche Cayman Çekilişine Katıl

Magnum dondurma tarafından başlatılan Porsche çekiliş kampanyalarına katılmak için vaktiniz daha dolmadı. Magnum çekilişinde kim kazandı sualleri sorulmaya başlansa da çekiliş daha daha yapılmadı. Magnum Porsche çekilişi ne vakit? Çekiliş kampanyasının 30 Eylül 2018 tarihinde yapılması tasarılanıyor.

2018 Magnum Porsche çekilişi ile siz de muhteşem otomobillerden birine sahip olabilirsiniz. Çekiliş denince akla yalnızca ulusal piyango çekilişi gelirdi artık çekiliş dendiğinde ilk akla gelen Magnum Porsche çekilişi. Her sene yapılan ve artık ananesel hale kazançlan Magnum dondurma çekilişinin ne zaman yapılacağı, hangi armağanların çekilişte çıkacağı konusunda kampanyamerkez.com’da önceden de paylaşımlarda bulunduk ve halkımızın bu güzel ve verdiği armağanlarla de talihlileri sevince boğacak bir çekiliş kampanyasından haberdar olmasını istedik.

2018 Magnum çekiliş kampanyasında 2 adet 2018 model Porsche Cayman Magnum Edition otomobil veriliyor. 2018 Porsche ücretinin ne kadar olduğu da merak edilirken, 2017 çekiliş kampanyasında ve eski çekilişlerde talihlilerin bazılarının aynı soyadı taşıması kamuoyunda tartışma yaratmıştı. 2018 Magnum Porsche çekilişine sen de katıl 2018 model Porsche kazananlardan biri de sen ol.

Magnum Porsche Cayman Çekilişine Katıl

Çekilişte verilecek 2018 Model Porsche Cayman’ın ücreti ne kadar?

2 adet verilecek olan otomobillerden her biri 130.084,00 Euro (650.000 TL) değerinde

 • Çekiliş kampanyası ne vakit başladı?
 • Magnum Porsche çekilişine katılımlar hangi tarihler arasında devam edecek?
 • Magnum Porsche Çekilişi ne vakit bitecek?
 • Magnum çekiliş kampanyasında kaç adet Porsche Cayman verilecek?
 • 2018 Magnum çekilişi ne vakit yapılacak?
 • Magnum çekiliş neticeleri 2018 ne zaman izah edecek?
 • Kaç yaşındakiler Magnum çekilişine katılabilir?
 • Hangi Magnumlardan çift çekiliş hakkı kazanabilirim?
 • Tek çekiliş hakkı veren ürünler hangileri?
 • Magnum çekilişini yapan firma hangisi?
 • Porsche Cayman otomobilin ücreti ne kadar?
 • Magnum’un verdiği otomobilin tam markası ve modeli nedir?
 • Magnum Porsche çekilişine katılım fiyatlı mi?
 • Magnum ile Porsche çekilişine nasıl katılabilirim?
 • Çekiliş kampanyası ne zaman başladı?

2018 yılı Magnum Porsche çekilişi 1 Nisan 2018 tarihi itibari ile başlamış olup şu ana kadar hala devam etmektedir.

 • Magnum Porsche çekilişine katılımlar hangi tarihler arasında devam edecek?

Çekiliş kampanyasına katılımlar 1 Nisan ile 30 Eylül 2018 tarihleri arasında devam edecek.

 • Magnum Porsche Çekilişi ne zaman bitecek?

Çekilişe katılım 30 Eylül 2018 günü saat 23:59’da son bulacak.

 • Magnum çekiliş kampanyasında kaç adet Porsche Cayman verilecek?

2 adet Porsche Cayman Magnum Edition otomobil verilecek.

 • 2018 Magnum çekilişi ne zaman yapılacak?

Çekiliş, 09.10.2018 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Bademlik Mah. Bayrak Sok. No:4-A Sütlüce Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

 • Magnum çekiliş neticeleri 2018 ne vakit izah edecek?

Kazanan talihliler 13.10.2018 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde ve aynı gün kampanyamerkez.com adresinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır.

 • Kaç yaşındakiler Magnum çekilişine katılabilir?

18 Yaşından küçüklerin katılımı geçersiz sayılacaktır. Çekilişten kazanılacak ürünler de bu kişilere verilmeyecektir.

 • Hangi Magnumlardan çift çekiliş hakkı kazanabilirim?

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Fıstık Ezmesi, Double Bal Badem, Tiramisu, Creme Brulee, Tarçın, Portakal, Dark, Cherry Cherry ürünlerinin şifreleri için 2 çekiliş hakkınız vardır ürünlerinden çıkan şifrelerle 2 katılım sağlayabilirsiniz.

 • Tek çekiliş hakkı veren ürünler hangileri?

Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Fıstık Ezmesi-Karadut&Böğürtlen, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kisses, Mini Kış Serisi Portakal&Tarçın, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem ürünlerinden de tek çekiliş şifresi çıkıyor.

 • Magnum çekilişini yapan firma hangisi?

Unilever Endüstri ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından tertip eden bu çekiliş kampanyası her yıl devam etmektedir. Aynı firmanın Necafe, Nestle gibi ürünler için de çekiliş kampanyası tertip ettiği biliniyor.

 • Porsche Cayman otomobilin piyasada ne kadardan satılmakta?

Magnum dondurmanın 2018 yılı çekilişinde verilecek ürünün piyasa değeri: 130.084,00 Euro (650.000 TL)

 • Magnum’un verdiği otomobilin tam markası ve modeli nedir?

2018 model Porsche Cayman Magnum Edition

 • Magnum Porsche çekilişine katılım bedava mı paralı mı?

www.magnum.com.tr (fiyatsız) internet sitesindeki, Magnum iPhone veyahut Magnum Android uygulamasındaki alakalı alana gsm no, isim, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini girenler kampanyaya katılmaya hak kazanacaklardır.

 • Magnum ile Porsche çekilişine nasıl katılabilirim?

Magnum 2018 çekilişine katılım web sitesi üzerinden fiyatsızdır. Telefondan SMS ile katılımlardan SMS fiyatı alınır. Yediğiniz Magnum çubuklarından çıkan şifreyi web sitesi üzerinden ya da SMS yoluyla kendi bilgilerinizle beraber göndererek çekilişe katılabilirsiniz.

Magnum dondurma markası kime ait?

Magnum, 1989’dan beri dünyanın bir hayli yerinde yetişkinlere özel bir dondurma keyfi sunuyor. Yıllar müddetince çeşitlerini çoğaltan Magnum, fark lezzet deneyimleri ile 1994’ten bu yana Türkiye’nin “şımartan” markaları arasında en üst sırada bulunuyor.

Dünya genelinde ilk sefer 1989’da Almanya’da satışa sunulan Magnum, yetişkinlere özel ilk dondurmadır. Bitter çikolatası, eşsiz dondurması ve şık formatı ile pazara sunulmasından çok kısa bir süre sonra rekor satışa ulaşıldı. İlk sefer 1994’te Türkiye’de satışa sunulan Magnum, amaçladığı konuma ulaşarak Türkiye’nin “en tanınmış markaları” listesinde en üst sıralara çıktı.

2005 yılında bilinen kişi oyuncu Elizabeth Hurley, reklam filmi çekimleri için Türkiye’ye geldi. Reklam filmi ve Elizabeth Hurley Türkiye’de büyük ilgi gördü. 2006 yılında ise tutkunlarına bir sürpriz yaptı, ilk yetişkin çikolatası Magnum Çikolata’yı Essence, Praline ve Infinity kategorileriyle çikolata pazarına kazandırdı.

2007 yılında Magnum, tanınmış kişi yüzlerle çalışmaya devam etti ve tanınmış kişi oyuncu Eva Longoria ile bir araya geldi. Bir sonraki yıl tüm dünyada izlenme rekorları kıran “Lost” dizisinde Sawyer karakterini canlandıran Josh Holloway, Magnum Double lansmanı ve reklam filmi çekimleri için Türkiye’deydi.

Magnum, dünyanın ilk altın rengindeki dondurması Magnum Gold ile 2010’da tüm zamanların en büyük dondurma maceranını başlattı. “Kimi Şeyler Altından da Değerlidir” sloganıyla yürütülen kampanyanın reklam filminde Benicio Del Toro bulundu.

2010 yılında Magnum hazzını hanede de yaşamak isteyenler için Magnum Mini tanıtıldı ve kısa bir sure içerisinde dolaplardaki yerini aldı.

2011 yılında tüketicilerine haz dünyasının kapılarını açan Magnum, Magnum Temptation serisi ile haz peşinde olanların yeni gözdesi oldu.

2012 seneye geldiğimizde ise Magnum, özel olarak üretilen eşsiz kakao tanecikleri ve karşı konulmaz kakaoya sahip Magnum Infinity’le hayranlarını daha uzun süren bir haz deneyimini yaşamaya çağırdı. Kıvanç Tatlıtuğ ile işbirliği yapılan tanıtım süresince Magnum Infinity Türkiye’de büyük beğeni topladı.

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Abbas Şahabettinoğlu dedi ki:

  Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

 2. Eyüpcan Özperk dedi ki:

  Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

 3. Gündüz Mağden dedi ki:

  Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

Yorum Yaz