Gittigidiyor’da 75 TL parapuan kampanyası

Gittigidiyor’da 75 TL parapuan kampanyası

Gittigidiyor üzerinden yapacağınız alışverişlerde 75 TL’ye varan indirimler sizleri bekliyor. Yapacağınız alışveriş tutarına göre indirim imkanı sağlayan Gittigidiyor kampanyası 16 Ağustos 2018 tarihi itibari ile başladı.

31 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek olan indirim kampanyasına katılmanızın şartlarından biri alışverişinizde Maximum kredi kartı kullanmak olacak. Belirtilen tarihler arasında 500 TL ve üzeri harcamalarınızda 50 TL indirim verilirken, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 75 TL indirim sahibi oluyorsunuz. İndirim direkt alışvberişte yapılmıyor. 50 ve 75 TL değerinde maxi puan kazanıyorsunuz ve bu para puanları da 14-24 Eylül 2018 tarihleri arasında kullanabiliyorsunuz.

Maksimum kredi kartı sahipleri Gittigidiyor sitesi üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL, 1000 TL üzeri harcamalarında 75 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 16-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kazandığınız Maxi puanlar 14-24 Eylül 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli),İş Bankası Bankamatik Kartları kampanyaya dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.5

Etiketler: , ,

Yorum Yaz