Bim 7 Eylül 2018 aktüel ürünler

Bim indirim kataloğu 7 Eylül tarihinde tüm Bim mağaza şubelerinde aynı anda satılmaya başlanacak. Her cuma olduğu gibi 7 Eylül 2018 Cuma günü de birbirinden değerli ürünleri Bim markette bulacaksınız. Bim okul malzemeleri indirimli olarak 7 Eylül’de bekleniyor. Cuma Bim kampanyalarından faydalanmak için öncelikle bu ürünlerin neler olduğunu ve diğer rakip marketlerle fiyat farklarının ne kadar olduğunu incelemenizi öneririz. Katalogların gelmesiyle yeni Bim aktüel kataloglarını 7 Haziran ile 14 Haziran 2018 Cuma Bim indirimli ürünlerini kampanyamerkez üzerinden takip edebilirsiniz. Bim resmi sitesinde yayınlanmadan önce bim market şubelerine gönderilen ve duvarlara ve camlara asılan katalogları kampanyamerkez olarak herkesten önce yayınlamaya özen gösteriyoruz.

Önce bim’e sonra okula kampanyası

Bim 7 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğunu incelediğimizde muhteşem ürünlerin yer aldığını görüyoruz. Bu ürünler içinde doğal olarak kırtasiye ürünleri ve okul eşyaları geniş yer kaplıyor.

BİM aktüel 31 Ağustos 7 Eylül 2018 mutfak ürünleri

Yaklaşmakta olan okul sezonu öncesi veli ve öğrencilerin çok hoşuna gidecek türden ürünler 7 Eylul Bim aktuel kataloğunda yer alıyor. Çift gözlü, fileli matara bölmesine sahip Lisanslı Beslenmeli İlkokul Çantası 24,90 TL. Farklı renklerde, iki ayrı fermuarlı bölmeye sahip Ortaokul Sırt Çantası 23,50 TL. Lisanslı Çekçekli Çanta 28,90 TL. Studi Mantar Pano 6,75 TL. Farklı renklerde Flüt 3,75 TL. Zımba ve Tel Seti 2,95 TL. Spiralli Sunum Dosyası 2,95 TL. Farklı renklerde 13 bölmeli Körüklü Dosya 7,95 TL. Bimde bu hafta geçerli olacak 7 Eylül Bim aktüel kataloğunda kırtasiye ürünleri geniş yer kaplıyor ancak bu ürünler arasından sıyrılıp ön plana çıkan bir ürün var. Birinci sınıf suntalamdan üretilmiş, kenar kısımları darbe önleyici PVC ile kaplı, demonte olarak satışa sunulan, 2 yıl garantili 5 Bölmeli Kitaplık 75 TL. Studi Metal Pergel Seti 3,25 TL. Farklı modellerde Çocuk Termos 19,50 TL. Lisanslı Ahşap Kalemlik 5,50 TL.

7 Eylül 2018 bim kataloğunda muhtemel beklentiler okul için kampanyalı ürünler olacak. Henüz yeni ürün broşürleri basılmadı. Basılır ve elimize geçer geçmez 7 Eylül indirimli ürün kataloglarını sizlere sunacağız.

Bim 7 Eylül 2018 Bim okul ürünleri indirimi katalogları

 

5 yorum

  1. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  2. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  3. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  4. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  5. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir