Anket doldurup 50$ ve 100 Euro kazanın

Anketle dolar kazan

Anket doldurarak para kazanmak için size bir fırsat sunuyoruz. İnternetten para kazanma yollarını araştıranların da yakından bildiği ve uzun süredir kazanç sağladığı anket doldurup kazanç sağlamak hem de bunu TL değil de Dolar üzerinden kazanmanız mümkün. Siz de 1000 puan toplayıp 50 dolar kazanmak istemez misiniz?

Ankete katılarak 50 Dolar kazanın

Size vereceğimiz linke tıklayarak kayıt olduktan sonra dolduracağınız anketleri doldurarak her bin puanınız karşılığında hesabınıza 50 Dolar gönderilecektir. Bugünün kuruna göre Dolar: 6,50 ve 50 dolar 325 TL yapıyor. Kısa günün kârı hiç de az değil. anket kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı hazırlanmış olduğundan, cinsiyet bölümünü özellikle doğru işaretlemeniz gerekiyor. 50 Dolar kazandıran anket için tıklayın

Anket doldurup çekilişle 100 Euro kazanın

Diğer bir para kazanma yolu çekiliş ile 100 Euro kazandıran güzel bir yöntem. Daedalus Online Topluluğu’na kayıt olduktan sonra mail adresinize gelen linke tıklayarak üyeliğinizi aktifleştirin ve oturum açarak anketleri doldurun. Doldurduğunuz ve tamamladığınız her anket için size hediye kuponlar tanımlanacaktır. 15 Aralık 2018 tarihine kadar bu topluluğa katılanlar arasında çekiliş yapılacak ve çekilişle de 100 Euro verilecektir. Siz de kendinizi şanslı hissediyorsanız hemen üye olmak için tıklayın.

Napolyon anketine katılarak 100 TL kazanın

Size vereceğimiz linke tıklayarak ankete katılım için üye olun. Napolyon sitesinde anketler doldurarak para kazanıyorsunuz. Burada ne kadar anket doldurursanız o kadar kazanç sağlıyorsunuz. Her anket için size 500 puan tanımlanmakta ve her 10.000 puanınız için size 100 TL ödeme yapılmaktadır. Anketleri alalade doldurup sadece kazanç için ankete katılanlar tespit edildiğinde içeride biriken paralarınız da yanabilir. Bu yüzden odaklanmanız gereken para değil, anketteki realitenizdir. Napolyon anketine katılmak için tıklayın.

Yukarıda sizler için derlediğimiz linklerin her birinde ayrı ayrı anketler ve firmalar vardır. Buradaki e-posta adresinize belli periyotlarda anketler gelecek ve bu anketleri doldurduğunuzda hesabınıza puanlarınız eklenecektir.

“Anket doldurup 50$ ve 100 Euro kazanın” için 27 yanıt

  1. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  2. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  3. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  4. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

Bir cevap yazın